SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50057791

EXCELLENT SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišská Nová Ves · od 2015

predtým FARE s.r.o.

IČO
50057791
DIČ
2120157589
Sídlo
J. Hanulu 51, 052 01 Spišská Nová Ves
firmy v okolí

KonateľJurij Jacura

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EXCELLENT SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, v registri od 19. 11. 2015. Vo vedení firmy: Jurij Jacura. V roku 2025 mala firma tržby 11 tis. € (−65,8 %) a stratu 40 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2966. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11 tis. €
Za rok
−66 %
Od 2016
−97 %
01 mil.2 mil.3 mil.2016—2017−52 %2018−97 %2019×367,92020−97 %2021−48 %2022×63,12023−90 %2024−84 %2025−66 %
  • Priemerný rast ročne
    −31,7 %
  • Najlepší rok
    2019, ×367,9

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -12,7 %
    −16,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,2 %
    −4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,5 %
    +2,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby11 336 €33 120 €211 891 €2 130 686 €33 758 €65 169 €1 935 000 €5 259 €168 586 €350 138 €—
Výsledok hospodárenia−39 998 €12 326 €−2 354 €295 738 €−11 729 €−6 424 €61 245 €1 698 €−833 €2 929 €−475 €
Aktíva spolu1 238 081 €1 256 929 €1 248 396 €1 803 304 €1 243 706 €1 250 328 €1 276 809 €87 781 €126 565 €111 704 €4 525 €
Vlastné imanie316 160 €356 158 €343 833 €346 186 €51 571 €63 299 €69 724 €8 479 €6 621 €7 454 €4 525 €
Podané8. 6. 202630. 5. 20251. 4. 202428. 6. 202330. 6. 202231. 3. 202129. 6. 202011. 6. 201918. 3. 201829. 3. 201711. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2966. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120157589
platiteľ od 28. 1. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. Hanulu 51, 052 01 Spišská Nová Ves
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 11. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 61346/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
FARE s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišská Nová Ves.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové služby.od 2015
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.od 2015
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti.od 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.od 2015
  • Administratívne služby.od 2015
  • Prenájom hnuteľných vecí.od 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.od 2015
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 2 tis. € · posledná 19. 2. 2025

Posledné zmluvy

  • Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky v BratislaveZmluva o dielo2 tis. €19. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252966. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 8. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2025Presun sídlaJ. Hanulu 51 Spišská Nová Vespredtým Slovenská 13 Prešov
  3. 2. 10. 2019Zápis konečného užívateľa výhodJurij Jacura
  4. 31. 7. 2019Presun sídlaSlovenská 13 Prešovpredtým Sabinovská 5050/15 Prešov
  5. 28. 1. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120157589
  6. 11. 12. 2015Zmena obchodného menaEXCELLENT SK, s.r.o.predtým FARE s.r.o.
  7. 11. 12. 2015Presun sídlaSabinovská 5050/15 Prešovpredtým J. Hanulu 841/51 Spišská Nová Ves
  8. 19. 11. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50057791

EXCELLENT SK, s.r.o. – tržby 11 tis. € – IČO 50057791