SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50060520

HAGEMANN SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2015
IČO
50060520
DIČ
2120168424
Sídlo
Kalinčiakova 18, 974 05 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Časnocha+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HAGEMANN SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 18. 12. 2015. Vo vedení firmy: Michal Časnocha a Zdeněk Gróman. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (+82,9 %) a zisk 969 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať265. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
+83 %
Od 2016
+563 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2016—2017+279 %2018+23 %2019−22 %2020+129 %2021−69 %2022+29 %2023+132 %2024−52 %2025+83 %
  • Priemerný rast ročne
    +23,4 %
  • Najlepší rok
    2017, +279 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,1 %
    −26,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,2 %
    −12,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    42,4 %
    −9,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby1 098 212 €600 534 €1 261 239 €543 629 €420 679 €1 377 024 €601 230 €773 248 €628 088 €165 525 €—
Výsledok hospodárenia969 €12 736 €7 971 €5 268 €1 383 €1 007 €3 467 €2 967 €8 204 €2 352 €−230 €
Aktíva spolu79 958 €93 679 €451 810 €39 154 €53 886 €30 062 €871 720 €82 104 €36 374 €137 975 €4 772 €
Vlastné imanie46 059 €45 090 €32 355 €24 384 €19 301 €17 918 €21 761 €18 294 €15 327 €7 124 €4 772 €
Podané8. 4. 202628. 3. 202528. 3. 202429. 3. 202329. 6. 202226. 6. 202129. 6. 202025. 6. 201929. 6. 201827. 6. 201730. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
265. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120168424
platiteľ od 20. 1. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kalinčiakova 18, 974 05 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 12. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 28976/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • vedenie účtovníctvaod 2015
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2015
  • reklamné a marketingové službyod 2015
  • prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 317 tis. € · posledná 26. 9. 2024

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025265. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 8. 4. 2026 · 6 záznamov

  1. 8. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 5. 2022Zápis konečného užívateľa výhodZdeněk Gróman
  3. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodZdeněk Gróman
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodZdeněk Gróman
  5. 20. 1. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120168424
  6. 18. 12. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50060520

HAGEMANN SK, s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 50060520