SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50064231

Maliar Musna Patrick.SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · od 2015
IČO
50064231
DIČ
2120194428
Sídlo
Nábrežie 4.apríla 1868/15, 031 01 Liptovský Mikuláš
firmy v okolí

KonateľPatrick Musna+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Maliar Musna Patrick.SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, v registri od 23. 12. 2015. Vo vedení firmy: Patrick Musna a Františka Raková. V roku 2025 mala firma tržby 12 € (−100,0 %) a stratu 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3301. z 3 304 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
12 €
Za rok
−100 %
Od 2016
−100 %
020 tis.40 tis.2016—2017−32 %2018+72 %2019+23 %2020−32 %2021+60 %2022−49 %2023+105 %2024−21 %2025−100 %
  • Najlepší rok
    2023, +105 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -14,0 %
    −25,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -14,0 %
    −25,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,3 %
    −2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby12 €30 157 €38 346 €18 698 €36 731 €23 023 €33 975 €27 556 €15 984 €23 424 €—
Výsledok hospodárenia−17 624 €16 635 €25 572 €10 877 €26 870 €18 017 €14 475 €13 192 €−741 €13 553 €−9 €
Aktíva spolu126 271 €147 034 €131 475 €106 750 €108 320 €65 915 €46 642 €37 541 €22 463 €30 509 €4 991 €
Vlastné imanie125 931 €143 555 €126 920 €101 348 €90 391 €63 521 €45 504 €30 995 €17 803 €18 544 €4 991 €
Podané26. 6. 202625. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202111. 10. 202019. 6. 201930. 4. 201813. 6. 201730. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3301. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120194428
platiteľ od 14. 1. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nábrežie 4.apríla 1868/15, 031 01 Liptovský Mikuláš
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 12. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 64749/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Mikuláš.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • Skladovanieod 2015
  • Čistiace a upratovacie službyod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom (veľkoobchod)od 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253301. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 1. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120194428
  3. 23. 12. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50064231

Maliar Musna Patrick.SK, s.r.o. – tržby 12 € – IČO 50064231