SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50069381

DAMAL trading, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2016

predtým Journey, s.r.o.

IČO
50069381
DIČ
2120196089
Sídlo
Alexandra Matušku 3, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľIng. Ľubomír Kmec, EMBA

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DAMAL trading, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 20. 1. 2016. Vo vedení firmy: Ľubomír Kmec, E. V roku 2025 mala firma tržby 146 tis. € (+25,5 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať472. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
146 tis. €
Za rok
+26 %
Od 2016
+11 %
0200 tis.400 tis.2016—2019+193 %2020−79 %2021+12 %2022+57 %2023−28 %2024+14 %2025+26 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,2 %
  • Najlepší rok
    2019, +193 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,7 %
    −3,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,6 %
    −1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,6 %
    −6,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,6 %
    +37,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby145 601 €116 015 €101 375 €141 477 €89 962 €80 356 €383 505 €——130 909 €
Výsledok hospodárenia19 901 €19 513 €15 774 €34 095 €18 129 €25 520 €7 510 €−173 €−1 441 €2 732 €
Aktíva spolu231 061 €125 490 €100 018 €95 759 €88 427 €79 814 €33 280 €8 118 €7 251 €68 664 €
Vlastné imanie146 560 €126 660 €—91 372 €57 278 €39 149 €13 628 €6 118 €6 291 €7 732 €
Podané12. 2. 202611. 3. 202523. 3. 202418. 6. 202314. 3. 20223. 3. 202110. 3. 20205. 3. 20192. 3. 201810. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
472. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120196089
platiteľ od 22. 6. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Alexandra Matušku 3, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 36904/P
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Journey, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

61 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Fotografické službyod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 800 € · posledná 19. 5. 2026

Posledné zmluvy

  • Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody PrešovDarovacia zmluva800 €19. 5. 2026
  • Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody PrešovD O D A T O K č. 2 k Zmluve o výpožičke nebytových priestorov č. UVVaUVTOS-04340/32-PO-2022 uzatvorený podľa § 13 zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 278/1993 Z. z. o správe majetku štátu v znení neskorších predpisov a podľa § 659 a nasl. zákona —23. 12. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025472. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 2. 2026 · 9 záznamov

  1. 12. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 9. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ľubomír Kmec EMBA
  3. 3. 12. 2019Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ľubomír Kmec EMBA
  4. 22. 6. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120196089
  5. 5. 1. 2018Zmena obchodného menaDAMAL trading, s.r.o.predtým Journey, s.r.o.
  6. 5. 1. 2018Presun sídlaAlexandra Matušku 3 Prešovpredtým Podpriehradná 3A Bratislava
  7. 5. 1. 2018Nový spoločníkIng. Ľubomír Kmec, EMBA, podiel 100 %
  8. 20. 11. 2017Nový člen vedeniaIng. Ľubomír Kmec, EMBA, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50069381

DAMAL trading, s.r.o. – tržby 146 tis. € – IČO 50069381