SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50079565

Grand - Mi s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2015
IČO
50079565
DIČ
2120166334
Sídlo
Nad Laborcom 1768/2, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľJán Lancoš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Grand - Mi s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 11. 12. 2015. Vo vedení firmy: Ján Lancoš. V roku 2025 mala firma tržby 161 tis. € (+16,3 %) a zisk 32 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1311. z 4 717 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
161 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2016
+109 %
0100 tis.200 tis.2016—2017−15 %2018+26 %2019−16 %2020−13 %2021−5 %2022+66 %2023+21 %2024+21 %2025+16 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,6 %
  • Najlepší rok
    2022, +66 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,7 %
    +15,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    199,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    52,3 %
    +27,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    73,8 %
    −90,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby160 907 €138 412 €114 123 €94 434 €56 872 €59 846 €69 008 €82 452 €65 520 €76 882 €—
Výsledok hospodárenia31 764 €6 144 €8 741 €777 €−25 933 €−25 573 €−18 536 €2 079 €−13 248 €−11 131 €−2 967 €
Aktíva spolu60 729 €24 856 €14 596 €10 911 €8 113 €5 741 €1 377 €5 909 €3 512 €5 189 €5 537 €
Vlastné imanie15 903 €−15 861 €−22 005 €−30 746 €−31 522 €−5 588 €−17 466 €1 070 €−1 008 €−9 098 €2 033 €
Podané27. 5. 202613. 6. 202519. 6. 202428. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202025. 6. 201927. 6. 201810. 6. 201729. 2. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1311. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120166334
platiteľ od 15. 11. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nad Laborcom 1768/2, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 12. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 38257/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2015
  • prevádzkovanie výdajne stravyod 2015
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2015
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2015
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251311. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 10. 2019Nový spoločníkJán Lancoš, podiel 100 %
  3. 15. 11. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120166334
  4. 3. 7. 2016Záložné právoveriteľ: Consumer Finance Holding
  5. 11. 12. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50079565

Grand - Mi s.r.o. – tržby 161 tis. € – IČO 50079565