SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50085832

PECKOM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2015
IČO
50085832
DIČ
2120170206
Sídlo
Brusnicová 2078/46, 040 13 Košice – Ťahanovce
firmy v okolí

KonateľAnton Tresa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PECKOM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Ťahanovce, v registri od 23. 12. 2015. Vo vedení firmy: Anton Tresa. V roku 2025 mala firma tržby 17 tis. € (−41,6 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať346. z 394 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
17 tis. €
Za rok
−42 %
010 tis.20 tis.30 tis.2017—2018−62 %2019+70 %2020+224 %2021+34 %2022−50 %2023+23 %2024+77 %2025−42 %
  • Najlepší rok
    2020, +224 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -31,4 %
    −38,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby16 891 €28 937 €16 354 €13 310 €26 381 €19 627 €6 050 €3 568 €9 350 €——
Výsledok hospodárenia−5 301 €1 968 €1 575 €813 €2 576 €2 933 €175 €−1 354 €688 €−494 €—
Aktíva spolu8 403 €13 491 €12 469 €9 682 €14 180 €12 076 €8 263 €8 041 €9 876 €9 689 €10 182 €
Vlastné imanie7 780 €13 082 €11 113 €9 539 €13 725 €11 149 €8 217 €8 041 €9 396 €9 189 €9 682 €
Podané25. 6. 202629. 6. 202524. 6. 202430. 3. 202327. 3. 202215. 3. 202129. 3. 202020. 3. 201923. 3. 201831. 3. 201731. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
346. z 394 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Brusnicová 2078/46, 040 13 Košice – Ťahanovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 12. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 38301/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43290 Ostatná stavebná inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Ťahanovce.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2015
  • Stavebné cenárstvood 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2015
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2015
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná stavebná inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025346. z 394
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná stavebná inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 12. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná stavebná inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50085832

PECKOM s.r.o. – tržby 17 tis. € – IČO 50085832