SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50085921

RS data s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2016
IČO
50085921
DIČ
2120171801
Sídlo
Plávková 285/2, 040 11 Košice – Lorinčík
firmy v okolí

KonateľRadim Sniehotta

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RS data s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Lorinčík, v registri od 1. 1. 2016. Vo vedení firmy: Radim Sniehotta. V roku 2025 mala firma tržby 266 tis. € (+11,8 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať230. z 943 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
266 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2016
+118 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2016—2017+26 %2018−5 %2019+225 %2020−67 %2021+31 %2022−18 %2023+22 %2024+14 %2025+12 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,1 %
  • Najlepší rok
    2019, +225 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,2 %
    +7,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    88,4 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,9 %
    +19,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,2 %
    −13,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby265 895 €237 893 €208 767 €170 864 €209 105 €159 179 €475 224 €146 395 €153 545 €121 734 €
Výsledok hospodárenia16 392 €−3 092 €2 232 €301 €6 754 €4 767 €10 137 €6 937 €6 038 €4 000 €
Aktíva spolu110 239 €68 888 €55 578 €41 814 €105 309 €70 599 €315 118 €49 229 €54 119 €51 100 €
Vlastné imanie18 550 €2 158 €10 083 €13 306 €20 527 €23 910 €32 085 €21 980 €15 043 €9 000 €
Podané5. 2. 20268. 2. 202531. 1. 202411. 2. 20233. 3. 202224. 3. 202116. 3. 20208. 3. 201916. 2. 201827. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
230. z 943 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120171801
platiteľ od 15. 3. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Plávková 285/2, 040 11 Košice – Lorinčík
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 38283/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71129 Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Lorinčík.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2016
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Finančný leasingod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 8. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71129), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025230. z 943
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 5. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 2. 2022Zápis konečného užívateľa výhodRadim Sniehotta
  3. 23. 2. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodRadim Sniehotta
  4. 9. 11. 2021Presun sídlaPlávková 285/2 Košice - mestská časť Lorinčíkpredtým Fábryho 24 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov
  5. 13. 3. 2019Zápis konečného užívateľa výhodRadim Sniehotta
  6. 15. 3. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120171801
  7. 1. 1. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50085921

RS data s.r.o. – tržby 266 tis. € – IČO 50085921