SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50089790

Profiservices.sk s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50089790
DIČ
2120184385
Sídlo
Mlynské nivy 48, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMgr. Michal Miklós

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Profiservices.sk s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 15. 1. 2016. Vo vedení firmy: Michal Miklós. V roku 2025 mala firma tržby 186 tis. € (+1,2 %) a zisk 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1168. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
186 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2016
+133 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2016—2017+48 %2018+2 %2019−11 %2020+65 %2021−15 %2022+56 %2023+3 %2024−24 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,8 %
  • Najlepší rok
    2020, +65 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,7 %
    −2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    84,1 %
    +64,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,2 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,8 %
    +42,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby185 996 €183 719 €242 816 €236 302 €151 471 €177 927 €108 104 €121 331 €118 586 €79 903 €
Výsledok hospodárenia29 129 €33 106 €12 467 €6 084 €26 508 €48 698 €21 376 €18 713 €−5 960 €1 369 €
Aktíva spolu284 810 €307 165 €271 609 €182 232 €160 286 €142 177 €97 640 €41 286 €27 752 €34 842 €
Vlastné imanie34 629 €167 360 €134 254 €121 787 €115 703 €89 195 €40 497 €19 121 €408 €6 369 €
Podané12. 2. 202624. 3. 202528. 2. 202429. 3. 202329. 3. 20223. 3. 202128. 3. 202030. 6. 201931. 3. 20186. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1168. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120184385
platiteľ od 1. 5. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynské nivy 48, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108302/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • Fotografické službyod 2016
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2016
  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatíod 2016
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Administratívne službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251168. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

47 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 47.

História zmien

Posledná zmena 12. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 12. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 3. 2018Presun sídlaMlynské nivy 48 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Popradská ulica 34A Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
  3. 1. 5. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120184385
  4. 15. 1. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50089790

Profiservices.sk s. r. o. – tržby 186 tis. € – IČO 50089790