SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50090526

MONTWARD s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016

predtým Messina s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
50090526
DIČ
2120174144
Sídlo
Hviezdoslavovo námestie 174/15, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľZuzana Hanusová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MONTWARD s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 1. 1. 2016. Vo vedení firmy: Zuzana Hanusová a Pavol Pravda. V roku 2025 mala firma tržby 146 tis. € a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2432. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
146 tis. €
Za rok
×24,5
Od 2016
+76 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+13 %2018−25 %2019−15 %2020−67 %2022−100 %2024×141,42025×24,5
  • Priemerný rast ročne
    +6,5 %
  • Najlepší rok
    2024, ×141,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    2,3 %
    +93,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,7 %
    −134,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby145 748 €5 940 €—42 €—19 516 €59 913 €70 362 €93 612 €82 663 €
Výsledok hospodárenia2 153 €−14 651 €−131 €−303 €−2 372 €2 011 €−10 856 €−19 044 €3 054 €16 986 €
Aktíva spolu93 449 €16 023 €1 829 €1 903 €2 100 €21 320 €21 770 €40 635 €66 149 €39 409 €
Vlastné imanie6 849 €−20 305 €−5 654 €−5 524 €−5 220 €−2 849 €−4 860 €5 996 €25 040 €21 986 €
Podané17. 3. 202627. 6. 202522. 2. 202424. 3. 20239. 2. 202215. 3. 202130. 1. 202018. 3. 20195. 3. 201822. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2432. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120174144
platiteľ od 5. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavovo námestie 174/15, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108041/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Hanux Consulting, s. r. o. · Messina s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností · 17 ukončených činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2025
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2025
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2025
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2025
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2025
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2025
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 2025
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 129 tis. € · posledná 25. 8. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252432. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 13 záznamov

  1. 23. 6. 2026Zápis konečného užívateľa výhodPavol Pravda
  2. 23. 6. 2026Zápis konečného užívateľa výhodZuzana Hanusová
  3. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 30. 4. 2025Zmena obchodného menaMONTWARD s. r. o.predtým Hanux Consulting, s. r. o.
  5. 30. 4. 2025Presun sídlaHviezdoslavovo námestie 174/15 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Hlaváčikova 16 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
  6. 30. 4. 2025Nový spoločníkPavol Pravda, podiel 50 %
  7. 30. 4. 2025Nový spoločníkZuzana Hanusová, podiel 50 %
  8. 8. 4. 2025Nový člen vedeniaPavol Pravda, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50090526

MONTWARD s. r. o. – tržby 146 tis. € – IČO 50090526