SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50093801

Niq, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50093801
DIČ
2120180271
Sídlo
Mudrochova 7479/13, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľMartin Dušek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Niq, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 12. 1. 2016. Vo vedení firmy: Martin Dušek. V roku 2025 mala firma tržby 99 tis. € (−7,8 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4051. z 15 643 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
99 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2016
+61 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+17 %2018+12 %2019+8 %2020−0 %2021+8 %2022+9 %2023+6 %2024−2 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,5 %
  • Najlepší rok
    2017, +17 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,0 %
    +2,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,4 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,5 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,9 %
    +18,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby98 784 €107 195 €109 524 €103 157 €94 360 €86 984 €87 235 €80 646 €71 755 €61 239 €
Výsledok hospodárenia12 840 €11 294 €12 925 €12 334 €17 338 €12 062 €3 398 €7 362 €6 953 €10 686 €
Aktíva spolu151 429 €107 092 €93 984 €77 486 €66 352 €62 574 €52 644 €50 362 €38 875 €40 780 €
Vlastné imanie112 192 €99 352 €88 058 €75 133 €62 798 €45 461 €33 399 €30 001 €22 639 €15 686 €
Podané12. 6. 20264. 3. 20253. 6. 202429. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202130. 10. 202029. 6. 201927. 9. 201829. 9. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4051. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120180271
platiteľ od 18. 7. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mudrochova 7479/13, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108189/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Vydavateľská činnosťod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Administratívne službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254051. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 7. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120180271
  3. 12. 1. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50093801

Niq, s. r. o. – tržby 99 tis. € – IČO 50093801