SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50097261

VAMAZ s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50097261
DIČ
2120174298
Sídlo
Hálova 18, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľVladimír Dzuriček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VAMAZ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 5. 1. 2016. Vo vedení firmy: Vladimír Dzuriček. V roku 2025 mala firma tržby 111 tis. € a zisk 85 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1087. z 3 141 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
111 tis. €
Za rok
×134,5
Od 2016
+317 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+17 %2018−94 %2019−1 %2020+243 %2021+251 %2022−89 %2023+29 %2024−75 %2025×134,5
  • Najlepší rok
    2025, ×134,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    76,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    97,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    66,4 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,6 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby111 215 €827 €3 366 €2 606 €22 824 €6 510 €1 900 €1 924 €31 181 €26 686 €
Výsledok hospodárenia84 814 €−1 629 €556 €−1 891 €−3 800 €573 €−4 738 €−6 296 €10 605 €4 228 €
Aktíva spolu127 741 €3 224 €4 562 €3 999 €6 002 €13 473 €9 481 €20 099 €36 821 €11 081 €
Vlastné imanie87 422 €2 608 €4 237 €3 681 €5 572 €9 372 €8 799 €13 537 €19 833 €4 228 €
Podané28. 5. 202611. 6. 20259. 5. 202424. 6. 202324. 6. 202229. 6. 202127. 9. 202025. 3. 201920. 6. 201820. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1087. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
22 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120174298
platiteľ od 23. 12. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hálova 18, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108131/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • výroba a montáž tieniacej technikyod 2016
  • spracovanie prírodného meduod 2016
  • výroba bižutérie a suvenírovod 2016
  • výroba hračiek a hierod 2016
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251087. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 12. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120174298
  3. 12. 5. 2016Nový spoločníkVladimír Dzuriček, podiel 100 %
  4. 5. 1. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50097261

VAMAZ s.r.o. – tržby 111 tis. € – IČO 50097261