SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50106899

Spapla, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2016
IČO
50106899
DIČ
2120177796
Sídlo
Na vŕšku 50025/25/11, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľRichard Szeghö

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Spapla, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 13. 1. 2016. Vo vedení firmy: Richard Szeghö. V roku 2025 mala firma tržby 145 tis. € (+19,8 %) a zisk 970 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať100. z 247 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
145 tis. €
Za rok
+20 %
Od 2016
+332 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017−13 %2019−13 %2020+1 %2021+114 %2022+52 %2023+32 %2024+10 %2025+20 %
  • Najlepší rok
    2021, +114 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    +15,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    0,8 %
    +17,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    91,6 %
    −0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby145 191 €121 208 €110 631 €83 672 €55 199 €25 773 €25 477 €—29 253 €33 624 €
Výsledok hospodárenia970 €−17 582 €139 €−47 552 €4 122 €−2 734 €−12 886 €−3 795 €−4 204 €−17 931 €
Aktíva spolu118 124 €108 173 €108 246 €95 148 €36 094 €13 530 €3 079 €1 205 €4 188 €7 466 €
Vlastné imanie9 974 €8 878 €26 461 €−21 230 €10 702 €−16 723 €−13 989 €1 205 €65 €69 €
Podané7. 4. 202614. 6. 202528. 3. 202410. 3. 202330. 3. 20221. 7. 20212. 6. 202029. 7. 201913. 6. 201812. 4. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
100. z 247 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120177796
platiteľ od 5. 3. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na vŕšku 50025/25/11, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 32444/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56290 Ostatné jedálenské služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Vydavateľská činnosťod 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2016
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné jedálenské služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 3 tis. € · posledná 6. 10. 2025

Posledné zmluvy

  • Inšpektorát práce TrenčínUznanie dlhu a dohoda o splátkach3 tis. €6. 10. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025100. z 247
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné jedálenské služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 7. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 7. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 3. 2023Nový spoločníkRichard Szegho, podiel 100 %
  3. 5. 3. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120177796
  4. 13. 1. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné jedálenské služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50106899

Spapla, s. r. o. – tržby 145 tis. € – IČO 50106899