SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50108875

Exxeta s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50108875
DIČ
2120189511
Sídlo
Pribinova 40, 811 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMgr. Ľubomíra Chovancová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Exxeta s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 12. 1. 2016. Vo vedení firmy: Ľubomíra Chovancová a Sebastian Daniel. V roku 2025 mala firma tržby 2,8 mil. € (+2,8 %) a zisk 282 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať51. z 739 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,8 mil. €
Za rok
+3 %
Od 2016
+525 %
01 mil.2 mil.3 mil.2016—2017+241 %2018+34 %2019+3 %2020−17 %2021+8 %2022−5 %2023+23 %2024+23 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    +22,6 %
  • Najlepší rok
    2017, +241 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,2 %
    +7,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    50,5 %
    +26,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    42,6 %
    +35,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,6 %
    −52,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby2 769 954 €2 694 487 €2 184 531 €1 770 038 €1 860 436 €1 720 726 €2 068 420 €2 016 588 €1 510 504 €443 377 €
Výsledok hospodárenia282 268 €66 329 €73 099 €−22 745 €204 824 €122 576 €73 485 €−28 837 €86 551 €−287 243 €
Aktíva spolu661 982 €872 262 €722 434 €662 571 €824 109 €140 621 €501 848 €478 024 €474 102 €155 733 €
Vlastné imanie558 510 €276 241 €209 912 €136 813 €159 558 €−40 298 €−151 045 €−224 530 €−195 692 €−282 243 €
Podané31. 3. 202627. 6. 202530. 4. 202431. 3. 202310. 6. 202231. 3. 202129. 3. 202028. 6. 201929. 6. 201829. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
51. z 739 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120189511
platiteľ od 9. 6. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pribinova 40, 811 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108196/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6210 Počítačové programovanie
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Počítačové službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 8. 7. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202551. z 739
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

37 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 37.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2024Presun sídlaPribinova 40 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Námestie Mateja Korvína 1 Bratislava
  3. 1. 1. 2024Nový člen vedeniaSebastian Daniel, konateľ
  4. 30. 3. 2023Nový spoločníkEXXETA AG, podiel 100 %
  5. 8. 3. 2020Presun sídlaNámestie Mateja Korvína 1 Bratislavapredtým Mýtna 48 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  6. 21. 10. 2019Nový člen vedeniaMgr. Ľubomíra Chovancová, konateľ
  7. 1. 9. 2017Presun sídlaMýtna 48 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Suché Mýto 1 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  8. 9. 6. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120189511
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50108875

Exxeta s. r. o. – tržby 2,8 mil. € – IČO 50108875