SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50110187

IZ TRANZ, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Neded · od 2016
IČO
50110187
DIČ
2120185639
Sídlo
925 85 Neded
firmy v okolí

KonateľZoltán Ivány

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IZ TRANZ, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Neded, v registri od 26. 1. 2016. Vo vedení firmy: Zoltán Ivány. V roku 2025 mala firma tržby 28 tis. € (+35,1 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať161. z 242 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
28 tis. €
Za rok
+35 %
010 tis.20 tis.30 tis.2016—2017−67 %2018+211 %2019+14 %2020−47 %2021−33 %2022+13 %2023−3 %2024×5,62025+35 %
  • Najlepší rok
    2024, ×5,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,3 %
    +1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,6 %
    +3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,3 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,8 %
    +15,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby27 922 €20 674 €3 719 €3 845 €3 415 €5 113 €9 617 €8 415 €2 703 €8 124 €
Výsledok hospodárenia2 870 €1 927 €−2 170 €−3 561 €−3 260 €−1 256 €−1 536 €−11 288 €−22 641 €−3 465 €
Aktíva spolu34 614 €20 323 €17 853 €19 991 €23 553 €26 813 €28 534 €29 648 €41 373 €63 535 €
Vlastné imanie14 618 €11 748 €9 821 €11 991 €15 553 €18 813 €20 069 €21 605 €32 893 €55 535 €
Podané12. 6. 202617. 3. 20252. 4. 202416. 3. 20238. 3. 202210. 3. 202125. 3. 202025. 3. 201927. 3. 201816. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
161. z 242 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
419 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
925 85 Neded
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 36924/T
Základné imanie
59 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
55909 Ubytovanie v ubytovniach a ostatné dočasné ubytovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Neded.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2016
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ubytovanie v ubytovniach a ostatné dočasné ubytovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 25. 5. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 55909), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025161. z 242
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ubytovanie v ubytovniach a ostatné dočasné ubytovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 10. 2022Nový spoločníkZoltán Ivány, podiel 100 %
  3. 26. 1. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ubytovanie v ubytovniach a ostatné dočasné ubytovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50110187

IZ TRANZ, spol. s r.o. – tržby 28 tis. € – IČO 50110187