SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50111361

Pi&Po, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čierna nad Tisou · od 2016
IČO
50111361
DIČ
2120210158
Sídlo
Dukelských hrdinov 147/4, 076 43 Čierna nad Tisou
firmy v okolí

KonateľTrung Son Than+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pi&Po, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čierna nad Tisou, v registri od 8. 1. 2016. Vo vedení firmy: Trung Son Than, Huyen Pham Ngan a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 532 tis. € (−9,0 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať508. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
532 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2016
+188 %
0500 tis.1 mil.2016—2017+207 %2018+24 %2019+18 %2020−5 %2021−60 %2022+34 %2023+3 %2024+32 %2025−9 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,5 %
  • Najlepší rok
    2017, +207 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    −25,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,1 %
    −35,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,6 %
    −18,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,8 %
    +35,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby532 017 €584 607 €442 744 €429 372 €319 860 €789 811 €829 992 €702 730 €567 446 €184 966 €
Výsledok hospodárenia15 241 €167 136 €37 104 €17 328 €38 977 €13 558 €31 183 €28 570 €14 295 €8 944 €
Aktíva spolu2 701 533 €895 728 €633 508 €515 122 €517 519 €613 709 €606 629 €121 962 €169 411 €170 648 €
Vlastné imanie249 811 €401 706 €271 674 €234 570 €232 003 €253 288 €239 730 €96 154 €132 641 €118 346 €
Podané30. 3. 202626. 3. 202523. 3. 202423. 3. 202322. 7. 202214. 3. 20215. 2. 202012. 2. 20199. 2. 201826. 2. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
508. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120210158
platiteľ od 22. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dukelských hrdinov 147/4, 076 43 Čierna nad Tisou
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 38335/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čierna nad Tisou.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Sťahovacie službyod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2016
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2016
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025508. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 9. 2025Nový spoločníkHuyen Pham Ngan, podiel 40 %
  3. 19. 9. 2025Nový spoločníkSau Than Van, podiel 40 %
  4. 19. 9. 2025Nový spoločníkTrung Son Than, podiel 20 %
  5. 2. 2. 2021Presun sídlaDukelských hrdinov 147/4 Čierna nad Tisoupredtým Dukelských hrdinov 4 Čierna nad Tisou
  6. 18. 1. 2021Nový člen vedeniaHuyen Pham Ngan, konateľ
  7. 18. 1. 2021Nový člen vedeniaSau Than Van, konateľ
  8. 22. 4. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120210158
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50111361

Pi&Po, s.r.o. – tržby 532 tis. € – IČO 50111361