SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50122827

DIOM s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rovinka · od 2016

predtým FarmInCons, s. r. o.

IČO
50122827
DIČ
2120195132
Sídlo
Kvetná 1505/4A, 900 41 Rovinka
firmy v okolí

KonateľIgor Diachenko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DIOM s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rovinka, v registri od 21. 1. 2016. Vo vedení firmy: Igor Diachenko. V roku 2025 mala firma tržby 30 tis. € (−10,5 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3196. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
30 tis. €
Za rok
−11 %
Od 2016
+117 %
020 tis.40 tis.2016—2017−62 %2021+121 %2022+99 %2023+37 %2024+6 %2025−11 %
  • Najlepší rok
    2021, +121 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    18,2 %
    −12,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    49,7 %
    −15,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,2 %
    −11,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,3 %
    +7,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby29 865 €33 373 €31 402 €22 947 €11 524 €———5 226 €13 732 €
Výsledok hospodárenia5 434 €10 102 €7 332 €4 087 €3 697 €—−466 €−746 €2 983 €10 365 €
Aktíva spolu25 592 €30 918 €24 660 €16 587 €11 310 €7 271 €27 992 €28 757 €29 428 €38 718 €
Vlastné imanie10 934 €15 602 €22 387 €15 054 €10 968 €7 271 €7 270 €7 737 €8 483 €15 365 €
Podané3. 3. 202621. 2. 20255. 3. 202426. 5. 20238. 2. 202222. 6. 202113. 8. 202013. 6. 201911. 6. 201814. 2. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3196. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120195132
platiteľ od 20. 10. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kvetná 1505/4A, 900 41 Rovinka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108434/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
FarmInCons, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rovinka.

Predmet činnosti

40 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienuod 2016
  • Kuriérske službyod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2016
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2016
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253196. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 12. 2022Presun sídlaKvetná 1505/4A Rovinkapredtým Tulipánová 5349/5 Senec
  3. 4. 11. 2020Zmena obchodného menaDIOM s. r. o.predtým FarmInCons, s. r. o.
  4. 4. 11. 2020Presun sídlaTulipánová 5349/5 Senecpredtým Pekná cesta 19 Bratislava - mestská časť Rača
  5. 4. 11. 2020Nový spoločníkIgor Diachenko, podiel 100 %
  6. 15. 10. 2020Nový člen vedeniaIgor Diachenko, konateľ
  7. 20. 10. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120195132
  8. 21. 1. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50122827

DIOM s. r. o. – tržby 30 tis. € – IČO 50122827