SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50131508

ZI ZTI s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčianske Teplice · od 2016
IČO
50131508
DIČ
2120208343
Sídlo
Štvrť SNP 128/14, 914 51 Trenčianske Teplice
firmy v okolí

KonateľIng. Jozef Vyslúžil

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZI ZTI s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčianske Teplice, v registri od 4. 2. 2016. Vo vedení firmy: Jozef Vyslúžil. V roku 2025 mala firma tržby 168 tis. € (+132,4 %) a zisk 79 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať313. z 1 431 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
168 tis. €
Za rok
+132 %
Od 2016
+465 %
0100 tis.200 tis.2016—2017+68 %2018+11 %2019+34 %2020−2 %2021+22 %2022−48 %2023+32 %2024+17 %2025+132 %
  • Najlepší rok
    2025, +132 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    47,2 %
    +1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,2 %
    +11,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    23,5 %
    +9,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,7 %
    +7,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby167 582 €72 119 €61 580 €46 612 €88 788 €72 574 €74 053 €55 349 €50 013 €29 686 €
Výsledok hospodárenia79 102 €32 835 €19 681 €4 858 €37 388 €33 204 €33 137 €24 286 €6 356 €14 492 €
Aktíva spolu336 380 €225 547 €199 234 €186 046 €195 911 €128 125 €101 893 €70 645 €57 019 €36 387 €
Vlastné imanie290 340 €211 238 €178 402 €158 721 €153 863 €116 475 €83 271 €50 134 €25 848 €19 492 €
Podané28. 6. 202629. 6. 202530. 6. 202423. 6. 202329. 6. 20221. 6. 20219. 8. 202024. 6. 201930. 3. 201829. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
313. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
21 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120208343
platiteľ od 1. 6. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štvrť SNP 128/14, 914 51 Trenčianske Teplice
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 32551/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčianske Teplice.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Činnosti autorizovaného stavebného inžinieraod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 241 tis. € · posledná 9. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto TrenčínZmluva o dielo103 tis. €9. 6. 2026
  • Mesto TrenčínZmluva o dielo12 tis. €4. 5. 2026
  • Považská vodárenská spoločnosť, a.s.Zmluva o dielo na vypracovanie projektovej dokumentácie pre projekt stavby na ohlásenie v rozsahu vykonávacej dokumentácie pre realizáciu stavby: "Púchov - obnova stokovej siete - II časť"—19. 12. 2025
  • MH Invest, s.r.o.Zmluva o dielo86 tis. €11. 9. 2025
  • Mesto TrnavaProjektové práce / Preložka vysokotlakového vedenia plynovodu (VTL) - cintorín na Kamennej ceste10 tis. €14. 7. 2025
  • Považská vodárenská spoločnosť, a.s.Zmluva o dielo č. 956/2025 na vyhotovenie kompletnej projektovej dokumentácie pre projekt stavby na odhlásenie v rozsahu vykonávacej dokumentácie pre realizáciu stavby "Púchov - obnovenie stokovej siete" 30 tis. €9. 7. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025313. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 6. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jozef Vyslúžil
  3. 1. 6. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120208343
  4. 4. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50131508

ZI ZTI s. r. o. – tržby 168 tis. € – IČO 50131508