SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50132806

P.A.Ľ.A. s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Raslavice · od 2016
IČO
50132806
DIČ
2120183296
Sídlo
Kláštorná 450/28, 086 41 Raslavice
firmy v okolí

KonateľĽubomír Paľa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

P.A.Ľ.A. s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Raslavice, v registri od 22. 1. 2016. Vo vedení firmy: Ľubomír Paľa. V roku 2025 mala firma tržby 70 tis. € (−58,0 %) a zisk 591 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2076. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
70 tis. €
Za rok
−58 %
Od 2016
−59 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2016—2017+30 %2018−17 %2019−8 %2020−29 %2021−53 %2022+60 %2023+67 %2024+11 %2025−58 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,5 %
  • Najlepší rok
    2023, +67 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,8 %
    +1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,2 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,8 %
    −2,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby70 379 €167 452 €150 420 €90 086 €56 355 €120 663 €170 848 €185 719 €224 370 €173 085 €
Výsledok hospodárenia591 €−547 €25 566 €213 €−10 564 €302 €3 101 €3 673 €6 445 €11 207 €
Aktíva spolu307 746 €314 918 €282 904 €262 113 €253 698 €227 601 €229 735 €227 727 €229 538 €159 420 €
Vlastné imanie274 534 €273 861 €272 907 €254 376 €245 163 €211 727 €216 425 €213 323 €209 651 €73 207 €
Podané28. 3. 202629. 3. 202523. 3. 202420. 3. 202311. 3. 202227. 3. 202127. 3. 202029. 3. 201931. 3. 201827. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2076. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120183296
platiteľ od 10. 2. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kláštorná 450/28, 086 41 Raslavice
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 32320/P
Základné imanie
29 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Raslavice.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2016
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2016
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2016
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2016
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2016
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
  • Vedenie účtovníctvaod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 6. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252076. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 1. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50132806

P.A.Ľ.A. s. r. o. – tržby 70 tis. € – IČO 50132806