SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50133489

KP media, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Hamuliakovo · od 2016
IČO
50133489
DIČ
2120220839
Sídlo
Scilová ulica 921/1A, 900 43 Hamuliakovo
firmy v okolí

KonateľMgr. Katarína Poláčková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KP media, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hamuliakovo, v registri od 1. 3. 2016. Vo vedení firmy: Katarína Poláčková. V roku 2025 mala firma tržby 39 tis. € (−6,2 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2949. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
39 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2016
+222 %
020 tis.40 tis.60 tis.2016—2017+25 %2018+121 %2019+36 %2020−8 %2021+14 %2022+4 %2023−4 %2024−12 %2025−6 %
  • Najlepší rok
    2018, +121 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    55,7 %
    +35,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,8 %
    +13,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,5 %
    +5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    40,7 %
    +19,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby38 947 €41 520 €47 053 €48 928 €47 225 €41 568 €45 403 €33 276 €15 088 €12 100 €
Výsledok hospodárenia21 710 €8 286 €6 494 €5 914 €7 919 €7 684 €7 602 €4 872 €1 758 €2 012 €
Aktíva spolu131 712 €71 991 €64 618 €58 923 €89 824 €60 263 €39 053 €23 825 €10 564 €8 012 €
Vlastné imanie78 154 €56 444 €48 158 €41 664 €36 847 €28 928 €21 244 €13 642 €8 770 €7 012 €
Podané18. 5. 202621. 5. 202521. 5. 202416. 6. 202328. 6. 202223. 6. 20218. 4. 20207. 3. 201919. 2. 201813. 2. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2949. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Scilová ulica 921/1A, 900 43 Hamuliakovo
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 109380/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Hamuliakovo.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2016
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2016
  • fotografické službyod 2016
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 2016
  • reklamné a marketingové službyod 2016
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 234 tis. € · posledná 21. 11. 2023

Posledné zmluvy

  • Kancelária Národnej rady Slovenskej republikyZmluva o zabezpečení služieb asistenta poslanca NR SR83 tis. €21. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252949. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 18. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 7. 2020Presun sídlaScilová ulica 921/1A Hamuliakovopredtým Mliekárenská 8 Bratislava - mestská časť Ružinov
  3. 1. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50133489

KP media, s. r. o. – tržby 39 tis. € – IČO 50133489