SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50135279

UNIVERSAL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 2016
IČO
50135279
DIČ
2120186486
Sídlo
Mierové námestie 3/5B, 903 01 Senec
firmy v okolí

KonateľVadym Polyvianoi

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

UNIVERSAL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 26. 1. 2016. Vo vedení firmy: Vadym Polyvianoi. V roku 2025 mala firma tržby 32 tis. € a stratu 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1034. z 1 617 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
32 tis. €
Za rok
×13,9
020 tis.40 tis.2016—2017−36 %2018+161 %2019−26 %2021+36 %2024−85 %2025×13,9
  • Najlepší rok
    2025, ×13,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -90,1 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -43,3 %
    −50,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    109,1 %
    +97,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby31 965 €2 300 €——15 298 €—11 290 €15 240 €5 840 €9 133 €
Výsledok hospodárenia−28 793 €1 770 €−44 €−84 €13 003 €—−52 €607 €2 030 €528 €
Aktíva spolu66 517 €25 767 €43 657 €21 031 €23 410 €8 112 €8 112 €15 765 €18 672 €5 592 €
Vlastné imanie−6 036 €22 757 €20 987 €21 031 €21 115 €8 112 €8 112 €8 165 €7 558 €5 528 €
Podané9. 3. 20265. 3. 202513. 3. 20246. 6. 202320. 6. 20226. 5. 202117. 3. 20201. 4. 20192. 7. 201831. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1034. z 1 617 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120186486
platiteľ od 1. 10. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mierové námestie 3/5B, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 139844/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
81300 Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Prepojené firmy

5 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 5 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

35 zapísaných činností

  • Výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 2016
  • Výroba strojov a prístrojov pre domácnosťod 2016
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2016
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251034. z 1 617
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti súvisiace s krajinnou úpravou).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120186486
  3. 1. 9. 2025Nový člen vedeniaVadym Polyvianoi, konateľ
  4. 1. 9. 2025Nový spoločníkVadym Polyvianoi, podiel 34 %
  5. 1. 9. 2025Nový spoločníkRuslan Stan, podiel 33 %
  6. 1. 9. 2025Nový spoločníkAvers & Angel, s. r. o., podiel 33 %
  7. 22. 4. 2021Presun sídlaMierové námestie 3/5B Senecpredtým Trnková 4363/12 Senec
  8. 8. 8. 2019Presun sídlaTrnková 4363/12 Senecpredtým Z.Kodálya 787/6 Galanta
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti súvisiace s krajinnou úpravou s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50135279

UNIVERSAL s.r.o. – tržby 32 tis. € – IČO 50135279