SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50140094

JOFEmont s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 2016
IČO
50140094
DIČ
2120193361
Sídlo
P.O.Hviezdoslava 616/12, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľBc. Jozef Ferencz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JOFEmont s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 5. 2. 2016. Vo vedení firmy: Jozef Ferencz. V roku 2025 mala firma tržby 755 tis. € (−54,4 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať751. z 15 643 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
755 tis. €
Za rok
−54 %
Od 2016
+1233 %
01 mil.2 mil.2016—2017×5,42018+261 %2019−17 %2020−9 %2021+53 %2022−1 %2023+8 %2024+22 %2025−54 %
  • Priemerný rast ročne
    +33,3 %
  • Najlepší rok
    2017, ×5,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    −0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,6 %
    −32,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,9 %
    −2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,7 %
    +0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby754 736 €1 656 381 €1 363 141 €1 260 871 €1 270 539 €831 223 €915 307 €1 104 663 €306 365 €56 614 €
Výsledok hospodárenia5 416 €13 938 €14 767 €30 336 €−35 331 €4 725 €1 501 €6 697 €2 357 €1 011 €
Aktíva spolu586 587 €472 810 €408 039 €300 040 €174 427 €223 989 €302 640 €261 231 €160 075 €47 712 €
Vlastné imanie30 838 €28 091 €27 458 €16 294 €−14 043 €21 287 €16 563 €15 062 €8 367 €6 011 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 20248. 11. 202329. 6. 20222. 11. 202124. 4. 202026. 6. 201928. 6. 201825. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
751. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120193361
platiteľ od 1. 3. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
P.O.Hviezdoslava 616/12, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 40132/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie zamestnania za úhraduod 2016
  • Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadeníod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 2016
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2016
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025751. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120193361
  3. 5. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50140094

JOFEmont s.r.o. – tržby 755 tis. € – IČO 50140094