SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50142305

JADRAN Prešov, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2016
IČO
50142305
DIČ
2120191293
Sídlo
Jarková 61, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľZekirija Imeri

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JADRAN Prešov, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 3. 2. 2016. Vo vedení firmy: Zekirija Imeri. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (−9,6 %) a stratu 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať337. z 462 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2016
+121 %
020 tis.40 tis.60 tis.2016—2017+91 %2018+14 %2019−32 %2020−61 %2021+146 %2022+49 %2023+1 %2024+13 %2025−10 %
  • Najlepší rok
    2021, +146 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -38,5 %
    −44,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby49 591 €54 836 €48 427 €47 992 €32 282 €13 117 €33 480 €49 156 €42 996 €22 480 €
Výsledok hospodárenia−19 113 €3 451 €2 702 €2 083 €−4 303 €−7 765 €116 €584 €1 942 €−3 151 €
Aktíva spolu349 €6 224 €6 383 €4 526 €1 366 €1 539 €5 393 €5 261 €4 577 €2 128 €
Vlastné imanie−156 €5 659 €5 781 €3 079 €996 €1 166 €4 490 €4 374 €3 791 €1 849 €
Podané17. 7. 202622. 11. 202523. 7. 202417. 7. 20231. 7. 20224. 7. 20213. 11. 20208. 8. 201927. 7. 201810. 10. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
337. z 462 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120191293
platiteľ od 1. 8. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jarková 61, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 32394/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
10710 Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
  • Služby požičovníod 2016
  • Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 2016
  • Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 20. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10710), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025337. z 462
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 7. 2026 · 5 záznamov

  1. 17. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2120191293
  3. 11. 11. 2016Nový spoločníkZekirija Imeri, podiel 100 %
  4. 4. 10. 2016Nový člen vedeniaZekirija Imeri, konateľ
  5. 3. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50142305

JADRAN Prešov, s.r.o. – tržby 50 tis. € – IČO 50142305