SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50144782

Barefootovo s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50144782
DIČ
2120189313
Sídlo
Rumančeková 18, 821 01 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMgr. Pavlína Lišková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Barefootovo s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 28. 1. 2016. Vo vedení firmy: Pavlína Lišková. V roku 2025 mala firma tržby 506 tis. € (−17,1 %) a stratu 82 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať18. z 195 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
506 tis. €
Za rok
−17 %
Od 2016
+934 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2016—2017+167 %2018+103 %2019+68 %2020+33 %2021+26 %2022−8 %2023−1 %2024−9 %2025−17 %
  • Najlepší rok
    2017, +167 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -16,1 %
    −17,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -103,9 %
    −109,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -18,5 %
    −20,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,2 %
    +13,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby506 495 €611 058 €672 874 €682 780 €745 090 €593 227 €444 533 €264 511 €130 571 €48 993 €
Výsledok hospodárenia−81 730 €9 164 €4 168 €85 930 €87 933 €49 575 €44 198 €16 746 €3 475 €−2 904 €
Aktíva spolu441 354 €512 308 €389 659 €625 572 €284 933 €150 019 €80 878 €42 144 €16 089 €11 029 €
Vlastné imanie78 698 €160 428 €151 264 €289 953 €204 023 €116 090 €66 515 €22 317 €5 571 €2 096 €
Podané26. 6. 202626. 6. 202520. 3. 202416. 6. 202320. 8. 202228. 6. 20214. 2. 202029. 3. 20195. 2. 201831. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
18. z 195 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120189313
platiteľ od 5. 5. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rumančeková 18, 821 01 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108626/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
13990 Výroba ostatného textilu i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

33 zapísaných činností

  • Služby požičovníod 2016
  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2016
  • Donášková službaod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2016
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatného textilu i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 13990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202518. z 195
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatného textilu i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 4. 2023Presun sídlaRumančeková 18 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Pračanská 52 Bratislava - mestská časť Vajnory
  3. 27. 6. 2018Presun sídlaPračanská 52 Bratislava - mestská časť Vajnorypredtým Ďatelinová 7 Bratislava - mestská časť Ružinov
  4. 5. 5. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120189313
  5. 28. 1. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatného textilu i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50144782

Barefootovo s.r.o. – tržby 506 tis. € – IČO 50144782