SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50146459

ZT-inštalácie, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2016
IČO
50146459
DIČ
2120195385
Sídlo
Baničova 1434/3, 040 18 Košice – Krásna
firmy v okolí

KonateľRóbert Bojkun

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZT-inštalácie, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Krásna, v registri od 5. 2. 2016. Vo vedení firmy: Róbert Bojkun. V roku 2025 mala firma tržby 371 tis. € (+74,5 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať255. z 1 192 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
371 tis. €
Za rok
+74 %
Od 2021
+51 %
0200 tis.400 tis.2021—2022−21 %2023+53 %2024−29 %2025+74 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,9 %
  • Najlepší rok
    2025, +74 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,9 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,1 %
    +7,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,9 %
    +3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,2 %
    −10,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby371 305 €212 821 €298 326 €194 554 €245 399 €—————
Výsledok hospodárenia3 235 €1 116 €769 €333 €2 593 €3 814 €1 962 €2 032 €5 072 €916 €
Aktíva spolu65 795 €77 361 €118 201 €101 863 €102 462 €103 776 €125 652 €107 355 €196 629 €79 326 €
Vlastné imanie26 842 €23 607 €52 491 €31 722 €21 389 €18 796 €14 982 €13 020 €10 988 €5 916 €
Podané27. 3. 202617. 3. 20252. 4. 202427. 6. 20238. 6. 202219. 6. 202119. 6. 202014. 3. 201911. 3. 201831. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
255. z 1 192 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120195385
platiteľ od 6. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Baničova 1434/3, 040 18 Košice – Krásna
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 38493/V
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43220 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Krásna.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

44 zapísaných činností

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - tlakovýchod 2016
  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Výroba kovového nábytkuod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 26. 4. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025255. z 1 192
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 10. 2026 · 4 záznamy

  1. 17. 10. 2026Zápis konečného užívateľa výhodRóbert Bojkun
  2. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 6. 4. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120195385
  4. 5. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50146459

ZT-inštalácie, s. r. o. – tržby 371 tis. € – IČO 50146459