SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50149881

EASY SPED, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bytča · od 2016
IČO
50149881
DIČ
2120196969
Sídlo
Sidónie Sakalovej 166, 014 01 Bytča
firmy v okolí

KonateľJozef Leština

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EASY SPED, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bytča, v registri od 2. 2. 2016. Vo vedení firmy: Jozef Leština. V roku 2025 mala firma tržby 874 tis. € (+13,4 %) a zisk 200 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať178. z 599 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
874 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2016
+184 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2016—2017+52 %2018−17 %2019−32 %2020−18 %2021+91 %2022+168 %2023−9 %2024−24 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,3 %
  • Najlepší rok
    2022, +168 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    22,9 %
    +21,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    67,7 %
    +59,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,1 %
    +2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    89,5 %
    +40,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby873 974 €770 774 €1 020 575 €1 117 717 €416 433 €217 828 €264 570 €390 613 €468 380 €308 009 €
Výsledok hospodárenia200 098 €14 665 €48 058 €63 994 €3 231 €20 €11 936 €10 547 €7 728 €4 979 €
Aktíva spolu2 812 273 €332 617 €249 244 €315 556 €119 281 €87 456 €90 310 €104 489 €107 065 €86 180 €
Vlastné imanie295 608 €168 283 €153 618 €105 560 €36 375 €33 144 €33 124 €20 526 €17 707 €9 979 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202110. 8. 202028. 6. 201927. 6. 201831. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
178. z 599 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120196969
platiteľ od 1. 3. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sidónie Sakalovej 166, 014 01 Bytča
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 64952/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
52290 Ostatné pomocné činnosti v doprave
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bytča.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2016
  • Skladovanie a uskladňovanieod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Zasielateľstvood 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné činnosti v doprave — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 27. 8. 2025

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola dopravná, Rosinská 3126/2, ŽilinaZmluva č. 2025-011 o zabezpečení praktického vyučovania formou odbornej praxe žiakov—27. 8. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 52290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025178. z 599
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné činnosti v doprave).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné činnosti v doprave s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50149881

EASY SPED, s.r.o. – tržby 874 tis. € – IČO 50149881