SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50153358

TESEC, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2016
IČO
50153358
DIČ
2120194538
Sídlo
Kremnička 87, 974 05 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľSebastian Zwijsen

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TESEC, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 9. 2. 2016. Vo vedení firmy: Sebastian Zwijsen. V roku 2025 mala firma tržby 5,1 mil. € (+4,4 %) a zisk 201 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať13. z 500 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5,1 mil. €
Za rok
+4 %
Od 2016
+424 %
02 mil.4 mil.6 mil.2016—2017+100 %2018+21 %2019−3 %2020+39 %2021+53 %2022+7 %2023+4 %2024−10 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    +20,2 %
  • Najlepší rok
    2017, +100 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,9 %
    −5,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,0 %
    −14,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,9 %
    −8,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,4 %
    −5,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby5 140 723 €4 925 333 €5 450 868 €5 235 818 €4 906 587 €3 207 214 €2 303 715 €2 371 207 €1 963 684 €981 930 €
Výsledok hospodárenia201 012 €483 167 €421 425 €416 594 €387 482 €83 927 €55 375 €110 277 €27 432 €40 533 €
Aktíva spolu3 406 089 €3 380 637 €3 279 536 €3 266 946 €2 421 585 €1 680 060 €1 317 252 €1 052 728 €830 127 €619 856 €
Vlastné imanie2 233 207 €2 032 195 €1 549 028 €1 127 603 €711 009 €323 527 €239 600 €185 235 €74 958 €45 533 €
Podané14. 6. 202619. 6. 20257. 6. 202417. 6. 202330. 6. 202228. 6. 20219. 9. 20201. 7. 201920. 6. 201821. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13. z 500 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
64 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120194538
platiteľ od 6. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kremnička 87, 974 05 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 29227/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
50 – 99 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
27900 Výroba ostatných elektrických zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných elektrických zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 25 tis. € · posledná 2. 5. 2024

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola elektrotechnická Liptovský HrádokDohoda o zabezpečení povinnej prevádzkovej praxe—2. 5. 2024
  • Stredná odborná škola elektrotechnická Liptovský HrádokDohoda o zabezpečení povinnej prevádzkovej praxe—2. 5. 2024
  • Stredná odborná škola elektrotechnická Liptovský HrádokDohoda o zabezpečení povinnej prevádzkovej praxe—2. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 27900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202513. z 500
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných elektrických zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 4. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120194538
  3. 9. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných elektrických zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50153358

TESEC, s.r.o. – tržby 5,1 mil. € – IČO 50153358