SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50153706

gma7e s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50153706
DIČ
2120201600
Sídlo
Trnavská cesta 19375/8C, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Gál

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

gma7e s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 11. 2. 2016. Vo vedení firmy: Martin Gál. V roku 2025 mala firma tržby 88 tis. € (−4,6 %) a zisk 55 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3605. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
88 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2016
−12 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+16 %2018−0 %2019+4 %2020−28 %2021−7 %2022−0 %2023+2 %2024+14 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,4 %
  • Najlepší rok
    2017, +16 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    61,9 %
    −6,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    90,9 %
    −1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    90,5 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,4 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby88 338 €92 643 €81 000 €79 750 €80 000 €86 194 €120 000 €115 875 €116 374 €100 438 €
Výsledok hospodárenia54 672 €63 076 €47 874 €46 775 €57 271 €59 007 €57 655 €34 081 €49 067 €33 576 €
Aktíva spolu60 418 €68 691 €53 780 €52 955 €62 895 €64 631 €69 684 €70 708 €98 349 €60 672 €
Vlastné imanie60 172 €68 576 €53 374 €52 275 €62 771 €64 507 €63 155 €67 360 €82 346 €38 576 €
Podané11. 2. 202615. 2. 20252. 4. 202426. 3. 202322. 3. 202220. 3. 202125. 3. 202029. 3. 201918. 3. 201828. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3605. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120201600
platiteľ od 26. 2. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trnavská cesta 19375/8C, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108985/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2016
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2016
  • Administratívne službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253605. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

17 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 17.

História zmien

Posledná zmena 11. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 11. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 3. 2024Presun sídlaTrnavská cesta 19375/8C Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Jégého 8 Bratislava - mestská časť Ružinov
  3. 11. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50153706

gma7e s.r.o. – tržby 88 tis. € – IČO 50153706