SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50158881

MOD invest, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rožňava · od 2016
IČO
50158881
DIČ
2120233632
Sídlo
Útulná 15, 048 01 Rožňava
firmy v okolí

KonateľDiana Balázsová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MOD invest, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rožňava, v registri od 12. 2. 2016. Vo vedení firmy: Diana Balázsová a Juraj Balázs. V roku 2025 mala firma tržby 160 tis. € (−24,2 %) a stratu 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať252. z 1 456 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
160 tis. €
Za rok
−24 %
Od 2017
−21 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2017—2018−93 %2019−6 %2020+4 %2021×5,62022+129 %2023−30 %2024+69 %2025−24 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,9 %
  • Najlepší rok
    2021, ×5,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -13,0 %
    −13,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -142,2 %
    −146,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -19,8 %
    −20,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,1 %
    −4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby159 861 €211 007 €124 851 €179 524 €78 264 €13 892 €13 300 €14 200 €202 125 €—
Výsledok hospodárenia−20 720 €1 347 €1 159 €3 662 €−7 108 €1 393 €−172 €2 270 €3 468 €−323 €
Aktíva spolu104 855 €369 783 €364 835 €481 975 €502 480 €444 685 €224 769 €263 058 €262 425 €209 677 €
Vlastné imanie14 574 €35 294 €33 947 €32 789 €29 127 €36 235 €34 842 €215 415 €213 145 €209 677 €
Podané26. 6. 202627. 6. 202526. 6. 20245. 4. 202329. 6. 202222. 6. 202130. 10. 202030. 3. 201929. 6. 201829. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
252. z 1 456 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120233632
platiteľ od 1. 6. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Útulná 15, 048 01 Rožňava
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 38547/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rožňava.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 3 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2016
  • prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2016
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2016
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 30 tis. € · posledná 29. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RevúcaDodatok NP—29. 9. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RevúcaDodatok NP—6. 3. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RevúcaDodatok NP—6. 3. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RevúcaDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy7 tis. €11. 12. 2024
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RevúcaDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy6 tis. €25. 11. 2024
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny RevúcaDohoda - Právo na prvé zamestnanie7 tis. €19. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6920), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025252. z 1 456
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 10. 2026 · 7 záznamov

  1. 3. 10. 2026Nový spoločníkMOD Slovakia, s. r. o., podiel 50 %
  2. 3. 10. 2026Nový spoločníkWood Exim SLOVAKIA, s.r.o., podiel 50 %
  3. 4. 9. 2026Nový člen vedeniaJuraj Balázs, konateľ
  4. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 19. 6. 2019Zápis konečného užívateľa výhodDiana Balázsová
  6. 1. 6. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120233632
  7. 12. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50158881

MOD invest, s.r.o. – tržby 160 tis. € – IČO 50158881