SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50163591

RS - elektroteam s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lipany · od 2016
IČO
50163591
DIČ
2120210323
Sídlo
Janka Kráľa 220/5, 082 71 Lipany
firmy v okolí

KonateľRadoslav Štieber

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RS - elektroteam s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lipany, v registri od 3. 3. 2016. Vo vedení firmy: Radoslav Štieber. V roku 2024 mala firma tržby 1,5 mil. € (+56,2 %) a zisk 191 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať11. z 239 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
1,5 mil. €
Za rok
+56 %
Od 2016
+2635 %
01 mil.2 mil.2016—2017−96 %2018+138 %2019×41,82020+42 %2021+26 %2022+18 %2023+120 %2024+56 %
  • Priemerný rast ročne
    +51,2 %
  • Najlepší rok
    2019, ×41,8

Ukazovatele 2024

  • Marža
    12,6 %
    −2,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    32,1 %
    −4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    26,9 %
    −6,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,3 %
    +7,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016
Tržby1 516 201 €970 605 €441 880 €375 453 €296 984 €208 969 €5 000 €2 100 €55 440 €
Výsledok hospodárenia190 809 €147 828 €153 658 €109 972 €77 695 €77 907 €−509 €1 757 €3 078 €
Aktíva spolu709 881 €443 538 €319 167 €230 527 €120 668 €84 129 €9 435 €10 323 €9 185 €
Vlastné imanie594 381 €403 572 €255 745 €200 568 €——9 326 €9 835 €8 078 €
Podané24. 9. 202514. 3. 202431. 3. 202329. 3. 202226. 3. 202130. 3. 202028. 3. 201922. 3. 201828. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
11. z 239 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120210323
platiteľ od 1. 1. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Janka Kráľa 220/5, 082 71 Lipany
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 32550/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lipany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2016
  • Odevná výrobaod 2016
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2016
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2016
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2016
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202411. z 239
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 9. 2025 · 5 záznamov

  1. 24. 9. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 1. 1. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2120210323
  3. 3. 7. 2021Nový spoločníkRadoslav Štieber, podiel 100 %
  4. 18. 9. 2020Nový člen vedeniaRadoslav Štieber, konateľ
  5. 3. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50163591

RS - elektroteam s.r.o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 50163591