SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50174801

HS STEEL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2016
IČO
50174801
DIČ
2120213271
Sídlo
Nedbalova 538/7, 949 11 Nitra
firmy v okolí

KonateľŠtefan Schowanetz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HS STEEL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 5. 3. 2016. Vo vedení firmy: Štefan Schowanetz. V roku 2025 mala firma tržby 54 tis. € a zisk 432 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2199. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
54 tis. €
Za rok
+25 %
Od 2016
+180 %
020 tis.40 tis.60 tis.2016—2017−29 %2018+215 %2025+25 %
  • Najlepší rok
    2018, +215 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,8 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,7 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,8 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby53 885 €——————43 222 €13 731 €19 215 €
Výsledok hospodárenia432 €0 €0 €0 €0 €−73 €−192 €1 714 €−2 286 €716 €
Aktíva spolu25 568 €5 500 €5 500 €0 €0 €5 076 €6 214 €11 132 €21 871 €17 191 €
Vlastné imanie5 932 €5 500 €5 500 €——4 915 €4 988 €5 144 €3 430 €5 716 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202523. 4. 20249. 7. 202328. 6. 202230. 6. 20211. 11. 202027. 3. 20191. 7. 201817. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2199. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120213271
platiteľ od 11. 10. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nedbalova 538/7, 949 11 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 40348/N
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Zámočníctvood 2016
  • Pokrývačstvood 2016
  • Klampiarstvood 2016
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 22. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec TvrdošovceZmluva o nájme nebytových priestorov—22. 7. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252199. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 10. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120213271
  3. 5. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50174801

HS STEEL s.r.o. – tržby 54 tis. € – IČO 50174801