SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50178296

Senzio s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľké Uherce · od 2016
IČO
50178296
DIČ
2120218386
Sídlo
Veľké Uherce 137, 958 41 Veľké Uherce
firmy v okolí

KonateľIng. Andrej Valuch

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Senzio s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Uherce, v registri od 12. 2. 2016. Vo vedení firmy: Andrej Valuch. V roku 2025 mala firma tržby 155 tis. € (+2,9 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať640. z 2 514 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
155 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2016
+290 %
0100 tis.200 tis.2016—2017+50 %2018+15 %2019+19 %2020+12 %2021+21 %2022+5 %2023+38 %2024−5 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2017, +50 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,8 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    95,8 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby155 076 €150 728 €157 850 €114 474 €109 472 €90 840 €80 913 €68 221 €59 521 €39 773 €
Výsledok hospodárenia2 529 €780 €13 772 €−413 €2 053 €−6 441 €4 067 €2 671 €−4 201 €3 577 €
Aktíva spolu141 182 €101 348 €64 682 €46 390 €70 566 €63 332 €41 056 €14 372 €9 331 €12 574 €
Vlastné imanie5 905 €3 377 €20 081 €6 308 €6 722 €4 670 €11 112 €7 047 €4 375 €8 577 €
Podané29. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202328. 6. 202220. 5. 202129. 10. 20205. 3. 20191. 4. 201827. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
640. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120218386
platiteľ od 15. 7. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Veľké Uherce 137, 958 41 Veľké Uherce
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 32602/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľké Uherce.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Poskytovanie sociálnych služiebod 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
60 zmlúv
spolu 27 tis. € · posledná 29. 12. 2029

Posledné zmluvy

  • Základná umelecká škola Ignáca Kolčáka, Hattalova 367/15, NámestovoZmluva o poskytnutí softvéru iZUŠ—29. 12. 2029
  • Základná umelecká škola Štefana Baláža, P. O. Hviezdoslava 13/4, Nová DubnicaZmluva o poskytnutí softvéru iZUŠ-informačný systém základných umeleckých škôl403 €27. 8. 2026
  • Základná umelecká škola, Dolná ulica 261/25, ŽarnovicaZmluva o poskytovaní softvéru iZUŠ - informačný systém základných umeleckých škôl383 €28. 5. 2026
  • Základná umelecká škola Imra Weinera Kráľa, Jesenského 246/10, Považská BystricaZmluva o poskytnutí softvéru iZUŠ—2. 4. 2026
  • Základná umelecká škola Ladislava Mokrého, Moyzesova 1737/22, TopoľčanyZmluva o poskytnutí softvéru iZUŠ - informačný systém základných umeleckých škôl —12. 2. 2026
  • Základná umelecká škola, M. R. Štefánika 2, Považská BystricaZmluva o poskytnutí softvéru—13. 1. 2026
  • Základná umelecká škola, Ľuborčianska 2, NemšováZmluva o poskytnutí softvéru IZUŠ - informačný systém základných umeleckých škôl—8. 1. 2026
  • Základná umelecká škola, Bernolákova 3, HolíčZmluva o poskytnutí softvéru IZUŠ—8. 1. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025640. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 10. 2023Nový spoločníkIng. Andrej Valuch, podiel 100 %
  3. 15. 7. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120218386
  4. 12. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50178296

Senzio s.r.o. – tržby 155 tis. € – IČO 50178296