SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50184679

SPEEDSTAR s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Brezno · od 2016
IČO
50184679
DIČ
2120214239
Sídlo
Rázusova 976/53, 977 01 Brezno
firmy v okolí

KonateľJaroslav Ostrihoň

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SPEEDSTAR s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezno, v registri od 8. 3. 2016. Vo vedení firmy: Jaroslav Ostrihoň. V roku 2025 mala firma tržby 270 tis. € (+19,4 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať794. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
270 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2016
+233 %
0200 tis.400 tis.2016—2017+116 %2018−22 %2019+43 %2020−2 %2021+83 %2022−47 %2023−32 %2024+80 %2025+19 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,3 %
  • Najlepší rok
    2017, +116 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,9 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    40,9 %
    +16,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby270 250 €226 365 €126 015 €186 370 €353 280 €193 313 €196 695 €137 467 €175 143 €81 079 €
Výsledok hospodárenia4 642 €4 393 €2 447 €2 533 €9 246 €5 604 €1 740 €2 946 €4 099 €443 €
Aktíva spolu158 348 €116 999 €87 749 €92 468 €122 697 €79 728 €21 201 €14 719 €10 936 €9 175 €
Vlastné imanie93 593 €88 951 €84 558 €81 611 €79 078 €19 832 €14 228 €12 488 €9 542 €5 443 €
Podané16. 6. 202631. 3. 20252. 4. 202428. 3. 202331. 3. 202230. 6. 202129. 3. 20209. 8. 201928. 6. 201815. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
794. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120214239
platiteľ od 1. 10. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rázusova 976/53, 977 01 Brezno
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 29420/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Brezno.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmomod 2016
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025794. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 16. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120214239
  3. 8. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50184679

SPEEDSTAR s.r.o. – tržby 270 tis. € – IČO 50184679