SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50184792

PRO4 projekt s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2016
IČO
50184792
DIČ
2120200577
Sídlo
A.Mišuta 721/15, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslav Tonhauser

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PRO4 projekt s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 18. 2. 2016. Vo vedení firmy: Jaroslav Tonhauser. V roku 2025 mala firma tržby 80 tis. € (−13,8 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať846. z 2 386 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
80 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2017
+200 %
050 tis.100 tis.2017—2018−10 %2019+25 %2020−43 %2021+61 %2022+144 %2023+24 %2024+11 %2025−14 %
  • Najlepší rok
    2022, +144 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,8 %
    +5,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,5 %
    +13,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,2 %
    +6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    50,8 %
    −9,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby79 520 €92 263 €83 348 €67 373 €27 643 €17 140 €29 879 €23 845 €26 523 €—
Výsledok hospodárenia3 849 €−1 010 €40 €27 712 €12 520 €92 €1 841 €1 907 €1 864 €1 390 €
Aktíva spolu74 404 €83 051 €80 074 €50 979 €33 590 €27 856 €44 316 €42 988 €33 884 €15 860 €
Vlastné imanie36 572 €32 723 €33 733 €33 693 €24 615 €12 095 €12 003 €10 161 €8 254 €6 390 €
Podané26. 3. 202627. 3. 202512. 3. 202420. 3. 202323. 3. 20228. 3. 202119. 3. 202017. 3. 201923. 3. 20181. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
846. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120200577
platiteľ od 1. 10. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A.Mišuta 721/15, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 32659/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Počítačové službyod 2016
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Čistenie kanalizačných systémovod 2016
  • Diagnostika kanalizačných potrubíod 2016
  • Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvood 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025846. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120200577
  3. 18. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50184792

PRO4 projekt s.r.o. – tržby 80 tis. € – IČO 50184792