SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50186256

Cverna s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 2016
IČO
50186256
DIČ
2120204900
Sídlo
Kalinčiakova 38, 903 01 Senec
firmy v okolí

KonateľMgr. Veronika Nitková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Cverna s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 24. 2. 2016. Vo vedení firmy: Veronika Nitková. V roku 2025 mala firma tržby 76 tis. € (+24,3 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať188. z 550 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
76 tis. €
Za rok
+24 %
050 tis.100 tis.2016—2017−4 %2018−0 %2019+107 %2020+20 %2021−60 %2022+43 %2023×7,72024+149 %2025+24 %
  • Najlepší rok
    2023, ×7,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,8 %
    −11,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -14,7 %
    −47,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,9 %
    +38,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby76 239 €61 353 €24 591 €3 211 €2 250 €5 650 €4 720 €2 282 €2 289 €2 391 €
Výsledok hospodárenia−2 861 €4 656 €1 173 €−2 597 €157 €156 €425 €594 €−739 €1 042 €
Aktíva spolu19 495 €14 394 €8 978 €4 038 €6 739 €6 790 €6 286 €6 116 €5 783 €6 862 €
Vlastné imanie5 867 €9 867 €5 211 €4 038 €6 635 €6 478 €6 322 €5 897 €5 303 €6 042 €
Podané3. 2. 202619. 3. 202524. 1. 202421. 3. 202316. 3. 202219. 3. 202116. 3. 202025. 2. 20195. 3. 201822. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
188. z 550 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120204900
platiteľ od 5. 5. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kalinčiakova 38, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 109250/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
74100 Špecializované dizajnérske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • fotografické službyod 2016
  • dizajnérske činnostiod 2016
  • vedenie účtovníctvaod 2016
  • činnosť informačných kanceláriiod 2016
  • čistiace a upratovacie službyod 2016
  • vydavateľská činnosťod 2016
  • reklamné a marketingové službyod 2016
  • prenájom hnuteľných vecíod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované dizajnérske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025188. z 550
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované dizajnérske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 2. 2026 · 6 záznamov

  1. 3. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2025Presun sídlaKalinčiakova 38 Senecpredtým J. Csermáka 3905/5 Senec
  3. 14. 9. 2023Nový spoločníkMgr. Veronika Nitková, podiel 100 %
  4. 2. 8. 2023Nový člen vedeniaMgr. Veronika Nitková, konateľ
  5. 5. 5. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2120204900
  6. 24. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované dizajnérske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50186256

Cverna s. r. o. – tržby 76 tis. € – IČO 50186256