SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50189018

Készacél s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Štúrovo · od 2016
IČO
50189018
DIČ
2120210081
Sídlo
Bartókova 3, 943 01 Štúrovo
firmy v okolí

KonateľSándor József Filep

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Készacél s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, v registri od 24. 2. 2016. Vo vedení firmy: Sándor József Filep. V roku 2025 mala firma tržby 398 tis. € (−75,6 %) a stratu 32 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať299. z 2 514 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
398 tis. €
Za rok
−76 %
Od 2016
−19 %
01 mil.2 mil.2016—2017+83 %2018−9 %2019+2 %2020+23 %2021+4 %2022+12 %2023+6 %2024+28 %2025−76 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,3 %
  • Najlepší rok
    2017, +83 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -7,9 %
    −15,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -11,7 %
    −49,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -8,6 %
    −31,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    26,4 %
    −12,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby397 923 €1 633 188 €1 271 760 €1 197 976 €1 073 057 €1 034 076 €840 544 €821 676 €898 600 €491 224 €
Výsledok hospodárenia−31 621 €124 792 €106 171 €101 808 €90 333 €64 334 €43 247 €43 740 €62 398 €22 043 €
Aktíva spolu366 648 €540 495 €701 589 €551 713 €458 431 €425 855 €302 076 €226 853 €231 482 €134 105 €
Vlastné imanie269 881 €332 586 €406 017 €417 481 €331 095 €240 761 €176 427 €133 181 €89 441 €27 043 €
Podané11. 3. 202610. 4. 202530. 5. 202416. 5. 202328. 6. 202218. 5. 202117. 4. 20209. 7. 201920. 4. 201830. 5. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
299. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120210081
platiteľ od 7. 3. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bartókova 3, 943 01 Štúrovo
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 2. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 40248/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Štúrovo.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025299. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

46 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 46.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 2. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50189018

Készacél s.r.o. – tržby 398 tis. € – IČO 50189018