SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50195735

PARIAL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kanianka · od 2016
IČO
50195735
DIČ
2120232136
Sídlo
ČSĽA 571/12, 972 17 Kanianka
firmy v okolí

KonateľPavlo Nyedyelkin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PARIAL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kanianka, v registri od 10. 3. 2016. Vo vedení firmy: Pavlo Nyedyelkin. V roku 2025 mala firma tržby 15 tis. € a stratu 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2981. z 3 863 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
15 tis. €
Za rok
+162 %
Od 2018
−51 %
020 tis.40 tis.60 tis.2018—2019+12 %2020+42 %2021−99 %2022+138 %2023×19,72024−71 %2025+162 %
  • Najlepší rok
    2023, ×19,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -73,1 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby15 200 €5 800 €19 725 €1 000 €420 €49 850 €35 100 €31 243 €——
Výsledok hospodárenia−11 118 €−9 165 €−83 €−78 €−6 469 €92 €4 687 €0 €−2 361 €−13 503 €
Aktíva spolu4 866 €5 078 €7 078 €7 186 €30 718 €31 930 €39 976 €25 101 €15 275 €16 050 €
Vlastné imanie−32 905 €−21 787 €−12 713 €−12 631 €−12 553 €−6 084 €−6 176 €−10 864 €−10 864 €−8 503 €
Podané24. 6. 202625. 6. 20253. 6. 202428. 2. 20231. 3. 202214. 6. 202120. 5. 202026. 3. 201915. 5. 201827. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2981. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120232136
platiteľ od 1. 4. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
ČSĽA 571/12, 972 17 Kanianka
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 32782/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kanianka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Výroba kŕmnych zmesíod 2016
  • Výroba chuťových prísad a korenínod 2016
  • Výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukovod 2016
  • Údenárska výrobaod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252981. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 6. 2021Presun sídlaČSĽA 571/12 Kaniankapredtým Uhlištná 641/22 Prievidza
  3. 1. 4. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120232136
  4. 10. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50195735

PARIAL, s.r.o. – tržby 15 tis. € – IČO 50195735