SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50198467

DrumART s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2016
IČO
50198467
DIČ
2120210697
Sídlo
Tehelná 59/78, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľIgor Holka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DrumART s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 1. 3. 2016. Vo vedení firmy: Igor Holka. V roku 2025 mala firma tržby 46 tis. € (+0,2 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať459. z 1 127 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
46 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2016
+68 %
020 tis.40 tis.60 tis.2016—2017+74 %2018−32 %2019−8 %2020−55 %2021+189 %2022+10 %2023+13 %2024−5 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2021, +189 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,3 %
    +2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,6 %
    +5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,1 %
    +3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,7 %
    −3,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby45 670 €45 600 €48 200 €42 620 €38 887 €13 450 €29 590 €32 200 €47 132 €27 113 €
Výsledok hospodárenia2 402 €1 117 €−416 €294 €1 745 €1 053 €−1 435 €2 287 €4 015 €2 977 €
Aktíva spolu39 381 €36 975 €35 519 €40 897 €39 963 €37 139 €45 946 €48 031 €39 089 €20 857 €
Vlastné imanie19 037 €16 635 €15 519 €15 935 €15 641 €13 896 €12 844 €14 279 €11 992 €7 977 €
Podané30. 3. 202625. 2. 202520. 3. 20247. 3. 202310. 2. 202220. 2. 202111. 2. 202011. 2. 20193. 3. 201814. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
459. z 1 127 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
IČ DPH
SK2120210697
platiteľ od 11. 2. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tehelná 59/78, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 40270/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
90020 Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2016
  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatíod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 21 tis. € · posledná 19. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Žilinská univerzita v ŽilineZMLUVA O PODANÍ UMELECKÉHO VÝKONU900 €19. 1. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 90020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025459. z 1 127
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace so scénickým umením).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 2. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120210697
  3. 1. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace so scénickým umením s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50198467

DrumART s. r. o. – tržby 46 tis. € – IČO 50198467