SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50204220

GF-PRIDE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čachtice · od 2016

predtým GLAZZA s.r.o.

IČO
50204220
DIČ
2120216120
Sídlo
Malinovského 889, 916 21 Čachtice
firmy v okolí

KonateľVeronika Gulánová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GF-PRIDE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čachtice, v registri od 5. 3. 2016. Vo vedení firmy: Veronika Gulánová a Jaroslav Gulán. V roku 2025 mala firma tržby 14 tis. € (+16,2 %) a stratu 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6759. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
14 tis. €
Za rok
+16 %
05 tis.10 tis.15 tis.2016—2017−5 %2018+95 %2019−7 %2020+3 %2021+3 %2022−11 %2023+14 %2024−4 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2018, +95 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -87,5 %
    −16,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby14 259 €12 274 €12 803 €11 206 €12 628 €12 240 €11 904 €12 738 €6 543 €6 903 €
Výsledok hospodárenia−12 477 €−8 744 €−6 629 €−5 312 €−4 923 €−5 293 €−5 889 €−3 987 €−31 755 €−13 848 €
Aktíva spolu969 €6 186 €14 712 €21 588 €4 565 €4 786 €3 728 €6 817 €5 525 €4 749 €
Vlastné imanie−8 162 €4 315 €13 059 €19 688 €−26 848 €−21 925 €−16 633 €−10 743 €−6 755 €−8 848 €
Podané25. 3. 202625. 3. 202514. 3. 202419. 3. 20234. 3. 20223. 3. 202110. 3. 20209. 3. 20199. 3. 201810. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6759. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Malinovského 889, 916 21 Čachtice
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 32756/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
GLAZZA s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čachtice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností · 5 ukončených činností

  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2016
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2016
  • Kuriérske službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 16. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256759. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 10. 2017Nový spoločníkVeronika Gulánová, podiel 50 %
  3. 28. 10. 2017Nový spoločníkJaroslav Gulán, podiel 50 %
  4. 25. 10. 2017Nový člen vedeniaVeronika Gulánová, konateľ
  5. 25. 10. 2017Nový člen vedeniaJaroslav Gulán, konateľ
  6. 24. 12. 2016Presun sídlaMalinovského 889 Čachticepredtým Čachtice 1280 Čachtice
  7. 10. 5. 2016Zmena obchodného menaGF-PRIDE s.r.o.predtým GLAZZA s.r.o.
  8. 10. 5. 2016Presun sídlaČachtice 1280 Čachticepredtým Gen. M. R. Štefánika 373/11 Trenčín
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50204220

GF-PRIDE s.r.o. – tržby 14 tis. € – IČO 50204220