SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50204891

MAROS TRADE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Štúrovo · od 2016
IČO
50204891
DIČ
2120263431
Sídlo
Petőfiho 938/104, 943 01 Štúrovo
firmy v okolí

KonateľLászló Szegletes

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MAROS TRADE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, v registri od 10. 3. 2016. Vo vedení firmy: László Szegletes. V roku 2025 mala firma tržby 99 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2660. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
99 tis. €
Za rok
×13,2
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017×6,32018−69 %2019−80 %2021×634,92022−94 %2025×13,2
  • Najlepší rok
    2021, ×634,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    0,3 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,2 %
    −0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby99 000 €——7 500 €121 900 €—192 €976 €3 113 €491 €
Výsledok hospodárenia2 882 €−1 347 €−854 €−884 €804 €−1 192 €−551 €−1 113 €−1 337 €158 €
Aktíva spolu826 603 €643 728 €546 107 €493 685 €424 569 €353 765 €313 101 €210 540 €102 769 €5 202 €
Vlastné imanie6 643 €3 761 €5 107 €885 €1 769 €965 €2 157 €2 708 €3 821 €5 158 €
Podané15. 4. 202612. 6. 202519. 3. 202411. 4. 202328. 6. 202210. 6. 202130. 10. 202024. 6. 201928. 3. 201824. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2660. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2120263431
platiteľ od 1. 12. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Petőfiho 938/104, 943 01 Štúrovo
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 40374/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Štúrovo.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252660. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 4. 2026 · 3 záznamy

  1. 15. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120263431
  3. 10. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50204891

MAROS TRADE s.r.o. – tržby 99 tis. € – IČO 50204891