SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50209281

ANGEL OPTIC M & I s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Púchov · od 2016
IČO
50209281
DIČ
2120236041
Sídlo
Dvory 1933/17, 020 01 Púchov
firmy v okolí

KonateľMartina Urbaníková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ANGEL OPTIC M & I s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, v registri od 2. 3. 2016. Vo vedení firmy: Martina Urbaníková. V roku 2025 mala firma tržby 725 tis. € (−0,5 %) a zisk 30 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať266. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
725 tis. €
Za rok
−1 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2016—2017×28,12018+30 %2019+5 %2020−2 %2021+8 %2022+35 %2023+29 %2024+22 %2025−1 %
  • Najlepší rok
    2017, ×28,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,1 %
    +2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    45,0 %
    +5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,4 %
    +3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,5 %
    −6,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby725 034 €728 765 €596 597 €461 335 €342 526 €317 720 €324 643 €307 807 €236 231 €8 395 €
Výsledok hospodárenia30 008 €14 461 €5 250 €911 €3 077 €714 €2 164 €2 677 €2 743 €−251 €
Aktíva spolu404 023 €380 597 €294 798 €274 056 €309 773 €321 734 €359 856 €213 426 €84 726 €32 456 €
Vlastné imanie66 756 €36 747 €22 286 €17 036 €16 124 €13 047 €12 333 €10 169 €7 492 €4 749 €
Podané30. 6. 202627. 6. 202526. 6. 202426. 6. 202325. 6. 202230. 6. 202116. 7. 202015. 5. 20192. 6. 201829. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
266. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120236041
platiteľ od 3. 10. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dvory 1933/17, 020 01 Púchov
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 32728/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Púchov.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025266. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 2. 2019Nový spoločníkMartina Urbaníková, podiel 100 %
  3. 26. 5. 2017Nový člen vedeniaMartina Urbaníková, konateľ
  4. 3. 10. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120236041
  5. 2. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50209281

ANGEL OPTIC M & I s.r.o. – tržby 725 tis. € – IČO 50209281