SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50218123

DRX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levoča · od 2016
IČO
50218123
DIČ
2120219585
Sídlo
Jána Francisciho 1648 / 7, 054 01 Levoča
firmy v okolí

KonateľDaniel Skurka+ 2 ďalšie osoby

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DRX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levoča, v registri od 12. 3. 2016. Vo vedení firmy: Daniel Skurka, Mariana Durstová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 39 tis. € (+23,8 %) a zisk 5 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
39 tis. €
Za rok
+24 %
Od 2016
+183 %
020 tis.40 tis.60 tis.2016—2017+144 %2018+15 %2019+10 %2020−52 %2021−26 %2022+148 %2023+8 %2024−23 %2025+24 %
  • Najlepší rok
    2022, +148 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,4 %
    +0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,6 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,2 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,3 %
    +3,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby38 829 €31 362 €40 498 €37 524 €15 141 €20 421 €42 461 €38 439 €33 480 €13 742 €
Výsledok hospodárenia5 210 €3 963 €1 750 €3 526 €−2 149 €1 337 €6 250 €4 968 €3 720 €2 178 €
Aktíva spolu39 429 €32 427 €30 572 €26 940 €22 066 €24 921 €25 996 €19 027 €12 637 €8 471 €
Vlastné imanie35 750 €30 541 €26 578 €24 829 €21 303 €23 452 €22 115 €15 865 €10 897 €7 178 €
Podané28. 6. 202627. 6. 202528. 6. 202410. 5. 202330. 6. 202228. 6. 202121. 6. 202026. 6. 201930. 6. 201830. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2884. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
750 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jána Francisciho 1648 / 7, 054 01 Levoča
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 38775/V
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levoča.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Masérske službyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 3 tis. € · posledná 18. 10. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252884. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 2. 2017Nový člen vedeniaStela Skurková, konateľ
  3. 12. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50218123

DRX s.r.o. – tržby 39 tis. € – IČO 50218123