SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50218468

TAX I, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50218468
DIČ
2120231377
Sídlo
Estónska 5200/8, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľMatej Krejčí

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TAX I, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 17. 3. 2016. Vo vedení firmy: Matej Krejčí. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € a zisk 316 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5080. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
−24 %
02 tis.4 tis.6 tis.2016—2017+18 %2018−30 %2019+3 %2020−1 %2021−3 %2022−68 %2023+167 %2024+57 %2025−24 %
  • Najlepší rok
    2023, +167 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    2,7 %
    +5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,6 %
    +5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,5 %
    +0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby3 805 €5 002 €3 190 €1 195 €3 735 €3 870 €3 910 €3 782 €5 393 €4 575 €
Výsledok hospodárenia316 €−336 €−59 €60 €303 €596 €2 158 €1 057 €1 655 €794 €
Aktíva spolu12 217 €11 823 €11 933 €11 888 €12 096 €11 686 €11 255 €9 000 €8 142 €6 177 €
Vlastné imanie11 544 €11 229 €11 565 €11 624 €11 564 €11 262 €10 665 €8 507 €7 450 €5 794 €
Podané26. 3. 202615. 3. 202525. 3. 202421. 2. 202327. 6. 202230. 6. 202130. 10. 202028. 3. 20193. 4. 201830. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5080. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Estónska 5200/8, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 109926/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
  • Skladovanie a uskladňovanieod 2016
  • Sťahovacie službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255080. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50218468

TAX I, s. r. o. – tržby 4 tis. € – IČO 50218468