SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50219545

RG Company s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016

predtým LEVANDER s. r. o.

IČO
50219545
DIČ
2120622306
Sídlo
Palárikova 2, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľVolodymyr Rudko+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RG Company s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 10. 3. 2016. Vo vedení firmy: Volodymyr Rudko a Liudmyla Gdychynska. V roku 2025 mala firma tržby 6 tis. € a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať13631. z 15 643 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
6 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2017
−67 %
010 tis.20 tis.30 tis.2017—2018+2 %2019−9 %2020−1 %2021+19 %2022+15 %2023−66 %2024−11 %2025−14 %
  • Najlepší rok
    2021, +19 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    3,0 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,0 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,3 %
    −8,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby5 837 €6 811 €7 650 €22 360 €19 449 €16 384 €16 496 €18 082 €17 670 €
Výsledok hospodárenia3 911 €5 299 €5 709 €18 862 €15 257 €13 292 €12 956 €12 901 €13 924 €
Aktíva spolu130 610 €119 018 €113 792 €109 924 €90 569 €78 384 €58 915 €50 923 €27 625 €
Vlastné imanie130 176 €108 622 €103 324 €97 615 €78 753 €63 495 €50 203 €36 824 €23 924 €
Podané26. 3. 202618. 4. 202525. 6. 202428. 6. 202312. 1. 202229. 6. 202124. 3. 202013. 6. 20197. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13631. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120622306
platiteľ od 13. 11. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palárikova 2, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 109715/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
LEVANDER s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202513631. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 1. 2020Presun sídlaPalárikova 2 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Osuského 36 Bratislava - mestská časť Petržalka
  3. 13. 11. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120622306
  4. 16. 3. 2017Nový spoločníkVolodymyr Rudko, podiel 50 %
  5. 16. 3. 2017Nový spoločníkLiudmyla Gdychynska, podiel 50 %
  6. 27. 2. 2017Nový člen vedeniaVolodymyr Rudko, konateľ
  7. 27. 2. 2017Nový člen vedeniaLiudmyla Gdychynska, konateľ
  8. 25. 6. 2016Zmena obchodného menaRG Company s. r. o.predtým LEVANDER s. r. o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50219545

RG Company s. r. o. – tržby 6 tis. € – IČO 50219545