SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50227173

Autoškola LARA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľčany · od 2016
IČO
50227173
DIČ
2120243422
Sídlo
Tríbečská 4092, 955 01 Topoľčany
firmy v okolí

KonateľMgr. Marián Bilik+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Autoškola LARA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, v registri od 31. 3. 2016. Vo vedení firmy: Marián Bilik a Jana Biliková. V roku 2025 mala firma tržby 175 tis. € (+52,5 %) a zisk 35 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať22. z 190 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
175 tis. €
Za rok
+52 %
Od 2018
+1615 %
0100 tis.200 tis.2018—2019×6,42020+13 %2021−54 %2022+35 %2023+10 %2024+127 %2025+52 %
  • Najlepší rok
    2019, ×6,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,8 %
    +19,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    44,5 %
    +43,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    144,8 %
    −112,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby175 402 €115 032 €50 605 €45 850 €33 917 €73 747 €65 047 €10 227 €——
Výsledok hospodárenia34 792 €438 €−27 130 €−10 782 €18 506 €−11 021 €−18 951 €−15 327 €—−929 €
Aktíva spolu78 241 €44 277 €31 783 €29 108 €27 387 €10 046 €18 450 €17 924 €4 071 €4 071 €
Vlastné imanie−35 044 €−69 838 €−70 276 €−43 147 €−32 365 €−50 871 €−33 765 €−11 256 €4 071 €4 071 €
Podané22. 2. 20267. 3. 20255. 3. 20247. 3. 202311. 3. 20229. 3. 20213. 3. 202024. 6. 201923. 3. 201822. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
22. z 190 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120243422
platiteľ od 1. 2. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tríbečská 4092, 955 01 Topoľčany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 40501/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85530 Činnosti škôl pre výučbu vedenia dopravných prostriedkov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľčany.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 2016
  • Chov vybraných druhov zvieratod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti škôl pre výučbu vedenia dopravných prostriedkov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 800 € · posledná 26. 9. 2025
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 35 tis. € · posledný 2. 10. 2019

Posledné zmluvy

  • Obec JacovceZmluva o poskytnutí preddavku800 €26. 9. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85530), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202522. z 190
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti škôl pre výučbu vedenia dopravných prostriedkov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 2. 2026 · 8 záznamov

  1. 22. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120243422
  3. 16. 5. 2019Nový spoločníkMgr. Marián Bilik, podiel 50 %
  4. 16. 5. 2019Nový spoločníkMgr. Jana Biliková, podiel 50 %
  5. 7. 5. 2019Nový člen vedeniaMgr. Jana Biliková, konateľ
  6. 25. 8. 2018Presun sídlaTríbečská 4092 Topoľčanypredtým Družby 1568/22 Topoľčany
  7. 15. 8. 2018Nový člen vedeniaMgr. Marián Bilik, konateľ
  8. 31. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti škôl pre výučbu vedenia dopravných prostriedkov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50227173

Autoškola LARA s.r.o. – tržby 175 tis. € – IČO 50227173