SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50227564

check it all s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50227564
DIČ
2120251562
Sídlo
Kazanská 56, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľIng. Dušan Cvopa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

check it all s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 19. 3. 2016. Vo vedení firmy: Dušan Cvopa. V roku 2024 mala firma tržby 49 tis. € (+0,0 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať30. z 76 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
49 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2021
+0 %
020 tis.40 tis.60 tis.2021—2022+0 %2023+0 %2024+0 %
  • Najlepší rok
    2022, +0 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    22,4 %
    −10,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    68,7 %
    −7,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    43,5 %
    −16,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,7 %
    +15,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201820172016
Tržby49 000 €49 000 €49 000 €49 000 €————
Výsledok hospodárenia10 960 €15 883 €15 423 €7 277 €18 807 €17 381 €13 682 €−1 974 €
Aktíva spolu25 200 €26 398 €25 181 €33 472 €26 113 €36 974 €21 540 €3 176 €
Vlastné imanie15 960 €20 883 €20 423 €31 084 €23 807 €34 089 €16 708 €3 026 €
Podané27. 3. 202528. 6. 202427. 3. 202326. 3. 202226. 3. 202118. 4. 20193. 4. 201829. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
30. z 76 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kazanská 56, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 110058/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
81210 Generálne čistenie budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Generálne čistenie budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202430. z 76
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (generálne čistenie budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2025 · 3 záznamy

  1. 27. 3. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 11. 11. 2022Nový spoločníkIng. Dušan Cvopa, podiel 100 %
  3. 19. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia generálne čistenie budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50227564

check it all s. r. o. – tržby 49 tis. € – IČO 50227564