SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50240544

VOLNER STAV s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľké Dvorníky · od 2016
IČO
50240544
DIČ
2120235381
Sídlo
Jasná ulica 272/19, 929 01 Veľké Dvorníky
firmy v okolí

KonateľŠtefan Volner+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VOLNER STAV s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Dvorníky, v registri od 22. 3. 2016. Vo vedení firmy: Štefan Volner a Tamás Volner. V roku 2025 mala firma tržby 597 tis. € (−6,8 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať326. z 1 674 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
597 tis. €
Za rok
−7 %
Od 2016
+2495 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2016—2017+17 %2018+123 %2019+64 %2020+108 %2021+26 %2022−3 %2023+32 %2024+93 %2025−7 %
  • Najlepší rok
    2018, +123 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    −0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,4 %
    −22,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,2 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    80,6 %
    −9,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby597 083 €640 440 €331 487 €250 918 €258 074 €204 813 €98 547 €60 130 €26 950 €23 006 €
Výsledok hospodárenia5 858 €11 597 €3 398 €3 676 €507 €814 €1 987 €1 684 €3 427 €−2 169 €
Aktíva spolu184 221 €305 952 €73 585 €89 961 €62 434 €78 080 €39 269 €30 496 €36 393 €3 651 €
Vlastné imanie35 827 €29 970 €18 372 €14 974 €11 141 €10 742 €9 929 €7 942 €6 258 €2 831 €
Podané12. 2. 202611. 2. 20252. 4. 202429. 3. 202330. 3. 202229. 3. 202129. 10. 202028. 3. 201929. 3. 201829. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
326. z 1 674 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120235381
platiteľ od 6. 6. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jasná ulica 272/19, 929 01 Veľké Dvorníky
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 3. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 37383/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľké Dvorníky.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradkárstveod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 1,5 mil. € · posledná 31. 12. 2026

Posledné zmluvy

  • Centrum sociálnych služieb Medveďov, Medveďov 111, Dunajská StredaRekonštrukcia oplotenia CSS Medveďov94 tis. €31. 12. 2026
  • Obec MostováZmluva o dielo872 tis. €31. 8. 2026
  • Obec BaloňZmluva o dielo499 tis. €30. 3. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025326. z 1 674
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 5. 6. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Tamás Volner
  2. 3. 6. 2026Nový spoločníkŠtefan Volner, podiel 50 %
  3. 3. 6. 2026Nový spoločníkMgr. Tamás Volner, podiel 50 %
  4. 1. 6. 2026Nový člen vedeniaMgr. Tamás Volner, konateľ
  5. 12. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  6. 17. 9. 2024Zápis konečného užívateľa výhodŠtefan Volner
  7. 6. 6. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120235381
  8. 22. 3. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50240544

VOLNER STAV s.r.o. – tržby 597 tis. € – IČO 50240544