SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50262530

VJEMM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kuchyňa · od 2016
IČO
50262530
DIČ
2120267270
Sídlo
Kuchyňa 132, 900 52 Kuchyňa
firmy v okolí

KonateľJozef Vincek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VJEMM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kuchyňa, v registri od 29. 4. 2016. Vo vedení firmy: Jozef Vincek. V roku 2025 mala firma tržby 95 tis. € (+1,4 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1770. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
95 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2016
+266 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+290 %2018+34 %2019−11 %2020−30 %2021+28 %2022−17 %2023+28 %2024−19 %2025+1 %
  • Najlepší rok
    2017, +290 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,9 %
    +11,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,9 %
    +18,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,1 %
    +10,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,6 %
    +20,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby95 373 €94 096 €115 791 €90 582 €109 373 €85 120 €121 003 €136 523 €101 641 €26 064 €
Výsledok hospodárenia4 714 €−5 901 €23 110 €11 395 €40 489 €−4 403 €5 574 €20 190 €13 959 €6 238 €
Aktíva spolu93 113 €118 040 €160 678 €159 258 €85 081 €62 211 €99 617 €110 899 €109 861 €35 331 €
Vlastné imanie43 218 €78 993 €84 894 €61 784 €50 389 €5 497 €15 474 €30 090 €23 271 €15 238 €
Podané9. 2. 20262. 2. 20258. 2. 202412. 2. 202327. 2. 202214. 2. 20216. 2. 202010. 2. 201917. 2. 201817. 2. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1770. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120267270
platiteľ od 1. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kuchyňa 132, 900 52 Kuchyňa
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 4. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 111025/B
Základné imanie
9 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kuchyňa.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu.od 2016
  • Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy.od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby.od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.od 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla.od 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 27. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251770. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 9. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 9. 2022Nový spoločníkJozef Vincek, podiel 100 %
  3. 1. 9. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120267270
  4. 29. 4. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50262530

VJEMM s.r.o. – tržby 95 tis. € – IČO 50262530