SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50273744

Grappa, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zuberec · od 2016
IČO
50273744
DIČ
2120256699
Sídlo
Záhradná 252, 027 32 Zuberec
firmy v okolí

KonateľPeter Šimičák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Grappa, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zuberec, v registri od 19. 4. 2016. Vo vedení firmy: Peter Šimičák. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a stratu 698 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4536. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
−75 %
010 tis.20 tis.30 tis.2016—2017−87 %2018+59 %2019+62 %2020+38 %2021×42022+91 %2023−68 %2024−21 %2025−75 %
  • Najlepší rok
    2021, ×4
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby1 376 €5 444 €6 882 €21 548 €11 303 €2 809 €2 036 €1 260 €790 €6 303 €
Výsledok hospodárenia−698 €7 €−2 480 €744 €2 665 €−1 374 €−11 €−585 €−466 €36 €
Aktíva spolu3 333 €4 351 €3 637 €6 399 €10 839 €7 742 €8 002 €6 994 €8 050 €5 046 €
Vlastné imanie2 839 €3 536 €3 529 €6 009 €5 265 €2 600 €3 974 €3 985 €4 570 €5 036 €
Podané14. 2. 202613. 2. 202517. 1. 202428. 1. 202313. 3. 202224. 3. 20219. 2. 20208. 2. 201926. 2. 201823. 2. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4536. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2120256699
platiteľ od 1. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhradná 252, 027 32 Zuberec
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 4. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 65504/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zuberec.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Sťahovacie službyod 2016
  • Prevádzkovanie úschovníod 2016
  • Poskytovanie organizačno-technických a informačných služieb v dopraveod 2016
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2016
  • Skladovanie a uskladňovanieod 2016
  • Služby požičovníod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254536. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 14. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 14. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120256699
  3. 19. 4. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50273744

Grappa, s.r.o. – tržby 1 tis. € – IČO 50273744