SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50274716

Fondy EU, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2016
IČO
50274716
DIČ
2120260461
Sídlo
Švermova 1754/24, 974 04 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Pohančaník, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Fondy EU, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 23. 4. 2016. Vo vedení firmy: Peter Pohančaník. V roku 2025 mala firma tržby 93 tis. € (−12,5 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať297. z 1 047 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
93 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2016
+333 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017−0 %2018+113 %2019−49 %2020+182 %2021−64 %2022+49 %2023+109 %2024+45 %2025−13 %
  • Najlepší rok
    2020, +182 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,1 %
    −6,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,7 %
    −14,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,3 %
    −7,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    20,6 %
    −16,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby93 121 €106 465 €73 266 €35 122 €23 627 €64 950 €23 041 €45 559 €21 400 €21 500 €
Výsledok hospodárenia3 827 €11 037 €−4 925 €9 112 €−3 213 €13 228 €2 638 €7 458 €3 956 €9 008 €
Aktíva spolu71 907 €84 829 €97 778 €77 530 €74 186 €57 749 €29 635 €30 610 €29 803 €19 163 €
Vlastné imanie57 125 €53 299 €42 262 €47 186 €38 074 €41 288 €28 059 €25 421 €17 963 €14 008 €
Podané20. 3. 202630. 3. 202525. 3. 202428. 6. 202328. 6. 20222. 12. 202118. 5. 20201. 7. 201930. 6. 201830. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
297. z 1 047 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120260461
platiteľ od 15. 10. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Švermova 1754/24, 974 04 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 4. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 29704/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8210 Administratívne a pomocné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • Verejné obstarávanieod 2016
  • Vedenie účtovníctvaod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Administratívne a pomocné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 91 tis. € · posledná 6. 11. 2023

Posledné zmluvy

  • Stredoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. „Vypracovanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok“28 tis. €6. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025297. z 1 047
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (administratívne a pomocné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 20. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 20. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 3. 2023Nový spoločníkIng. Peter Pohančaník, PhD., podiel 100 %
  3. 15. 10. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120260461
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng., PhD. Peter Pohančík
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMartina Daxnerová
  6. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng., PhD. Peter Pohančík
  7. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMartina Daxnerová
  8. 23. 4. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia administratívne a pomocné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50274716

Fondy EU, s.r.o. – tržby 93 tis. € – IČO 50274716