SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50276794

MOŠAŤ & Partners, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50276794
DIČ
2120248405
Sídlo
Partizánska 2, 811 03 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Richard Mošať, LL.M

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MOŠAŤ & Partners, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 2. 4. 2016. Vo vedení firmy: Richard Mošať. V roku 2025 mala firma tržby 63 tis. € (−20,1 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať756. z 1 377 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
63 tis. €
Za rok
−20 %
Od 2016
+13 %
0100 tis.200 tis.2016—2017+38 %2018+8 %2019+6 %2020−3 %2021+104 %2022−20 %2023−43 %2024−2 %2025−20 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,4 %
  • Najlepší rok
    2021, +104 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,3 %
    +10,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,8 %
    +4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,6 %
    +3,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,8 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby63 217 €79 072 €80 911 €141 017 €175 451 €86 147 €89 070 €83 695 €77 288 €55 877 €
Výsledok hospodárenia9 646 €3 776 €7 298 €14 466 €18 544 €17 818 €12 756 €17 239 €18 688 €16 084 €
Aktíva spolu146 895 €136 765 €134 049 €158 797 €120 957 €107 521 €112 068 €94 119 €66 170 €27 685 €
Vlastné imanie141 316 €131 670 €127 893 €120 595 €106 129 €87 585 €69 767 €57 011 €39 772 €21 084 €
Podané14. 3. 202614. 3. 202520. 3. 202410. 3. 202317. 3. 202227. 3. 202123. 3. 202029. 3. 201928. 6. 201827. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
756. z 1 377 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120248405
platiteľ od 1. 8. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Partizánska 2, 811 03 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 4. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 110374/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69100 Právne činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • Poskytovanie právnych služiebod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Právne činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025756. z 1 377
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (právne činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

35 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 35.

História zmien

Posledná zmena 14. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 14. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120248405
  3. 2. 4. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia právne činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50276794

MOŠAŤ & Partners, s.r.o. – tržby 63 tis. € – IČO 50276794